nechyba jej sex

nechyba jej sex

Odoslaťod zdenko » Ne Dec 29, 2013 6:14 pm

dobry den,nas problem trva uz davnejsie ale zacnem postupne.s manzelkou sme spolu 7 rokov mame dve deti 6a7 rone.asi pred rokom so spozoroval mensi zaujem o akekolvek dotyky a nehu,casom sa mi priznala ze je to preto ze zacala opat fajcit a bala sa ze to zistim,moja reakcia ale bola ok je to tvoje rozhodnutie a ja ta budem respektovat predsa nedovolim aby cigarety narusili nas vztach,ale aj tak sa nic nezmenilo.mali sme spolu sex raz za mesiac aj menej,skusal som romantiku,kvetinky a podobne prekvapenia ale bezvysledne ked len predsa doslo k milovaniu bolo citit ze je to z jej strany brane ako povinnost alebo teraz ti dam a bude pokoj.rozpravali sme sa otom zistoval som rozne priciny kedy sa to zacalo kazit,dava mi za vynu ze od zaciatku sme sa casto hadali ja som nanu krical pre rozne veci ako neporiadok doma ze nenavari pre nas a radsej stale utekala k svojej mame sa najest.suhlasil som snou ze bol som zo zaciatku vybusny a vyhrotene situacie som riesil krikom,niekolko krat som sa jej zato ospravedlnil naozaj ma mrzi ako som sa spraval ale to je uz minulost a tu nezmenim.tiez sa mi priznala ze castokrat mi robila nazlost, z trucu.hovori ze ma lubi ja ju tiez,ale sex jej nechyba.podla mna pre zdravy vztah musia byt splnene 3 veci,za prve laska,musime sa lubit,za druhe mysel,musime si rozumiet a za tretie je telo,sex neha milovanie ak sa tieto tri oblasti tesia smeju tak je vsetko ok.berie to tak ze ona nema problem,proste jej to nechyba a nic jej to nedava.ponukla mi ze ak mi chyba sex tak si mam najst milenku ale to som odmietol,hovori ze jej nechut na sex je prirodzena a ja sa stym mam zmierit.takto to ale nechcem,momentalna situacia je ze som jej navrhol rozchod pokial to nechce riesit,samozrejme ze to odmietla,mame spolu dom deti lubime sa je to tazke,prosim poradte mi ako dalej.nechcem ju opustit a zaroven niesom vo vztahu snou stastny.
zdenko
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Dec 29, 2013 5:10 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron