Nedôvera, rozchod ? ano nie ? ako dalej ?

Nedôvera, rozchod ? ano nie ? ako dalej ?

Odoslaťod chicony136 » Po Sep 09, 2013 11:13 am

Zdravím som tu noví no už si neviem rady ako dalej. Pred časom som sa zoznamil z jednou ženou. Skvele sme si rozumeli, bolo nám spolu skvele, veci sme chápali rovnako až sa nám to nezdalo. Prosto sme si neskutočne sadli. Vztah bol skveli. Poučení z minulích vztahov som bol príkladním partnerom, starostlivím a prosto najlepšie ako som vedel. Zamiloval som sa veľmi a i ona. Snažili sme sa spolu trávit čo najviac času. Všade sa mnou chvalila aký som a ona aká je konečne štastna. Pred tým mala blbích partnerov i takeho čo ju podvadzal a bil. No pred časom si začala z jedním písat potajomky a dost chulostive veci a i sa s ním pár krat stretla. Mne klamala že ide s kamaratkou von. Nakoniec ked som niečo vicítil a ona sa chovala podozrivo som sa jej dostal na fb učet kde som odhalil krutu pravdu. Zložilo ma to dal som jej koniec no po dvoch dnoch sme sa porozpravali a všetko mi vysvetlila no nemam si to ani ako overit a neverím jej uplne. Dali sme sa znova do kopi a ked sme spolu celkom nám to aj ide ale nieje to už zdaleka to čo predtým a ja ju už neviem vnímat tak ako som vnímal. Neviem či s nou chcem biť no bojím sa biť bez nej. Neveru a rozchodi prežívam veľmi tažko možno až prehnane. Možno by som to cele nebral až tak ale posledne 3 mesiace sme sa snažili o bábo. Dokonca ho chcela i keď riešila niečo z iním a chce ho stále. Z počiatku po tom rozchode nemala až taku snahu no ja som bol ten čo to cele nejak cele dával do kopi a potom si uvedomila ako mi ubližila a teraz vraj nevie biť bezomna no i pred pár dnami ked som ju prosil aby mi ukazala fb kedže si toho človeka nechala v priateloch tak krvopotne sa tomu vyhíbala i ked som jej dal najavo že to môže znamenat koniec našho vztahu a že si len potrebujem naposledi overit či jej môžem naozaj dôverovat. Ukazala ho až časom ked vymazala správy. Teraz mám pocit že jej neviem veriť . Mám až zdravotne problemy . Každí den zvraciam a malo jem. Opísal som to len priblížne. No snád mi niekto poradí ako dalej lebo ju stále milujem a vraj aj ona mna no stale robí veci ktore vo mne nevzdbudzuju dôveru ale naopak.
chicony136
 
Príspevky: 2
Založený: Po Sep 09, 2013 10:59 am

Re: Nedôvera, rozchod ? ano nie ? ako dalej ?

Odoslaťod chicony136 » Po Sep 09, 2013 11:17 am

Vraj sa s ním len bozkavala no .. niekde v aute a niekolko hodín.
chicony136
 
Príspevky: 2
Založený: Po Sep 09, 2013 10:59 am


Naspäť na Partnerská kríza

cron