nepokoj

nepokoj

Odoslaťod nikolka » Pi Mar 09, 2012 12:12 pm

Dobrý deň. Ja mám problém s partnerom týkajúci sa nášho vzťahu. Sme spolu už viac ako 1 rok. Doteraz sme sa nehádali, ale teraz sa neustále hádame. Mám pocit, že je to môj problém. Neviem ako sa mám správať, keďže mi pripadá, že je spokojný so mnou, ale nesnaží sa náš vzťah niečím obohatiť. Je to stále rovnaké. Dokonca ani na sviatky - meniny, MDŽ nie je ku mne vôbec pozorný. Neviem či je to tým, že ho už nezaujímam a je si istý naším vzťahom a že o mňa už nemusí "bojovať", alebo čím to vlastne je. Ja sa mu takmer vždy prispôsobujem. Ale on mne vôbec nie. A keď mu to poviem, že mi to vadí, ten stereotyp, tak mi povie, že si namýšľam. Tak čo mám vlastne robiť?
nikolka
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Mar 09, 2012 12:07 pm

Re: nepokoj

Odoslaťod clovek » Ne Mar 18, 2012 5:18 pm

nieco podobne prezivala moja polovicka somnou,priznavam.myslim ze si viac vazime veci ktore stracame,but sa uvedomime alebo to nema vyznam,kazdopadne budeme vediet nacom sme.
clovek
 
Príspevky: 3
Založený: Ne Mar 18, 2012 5:02 pm

Re: nepokoj

Odoslaťod fyzik » Pi Mar 30, 2012 5:35 pm

Mila Nikolka,

vztah je ako kvetina, ked sa on nestarame, tak upada. lenze niektori si myslime, ze je ako socha. aj ked nan serieme, je stale rovnaky. lenze nie je a tvoja potreba to nejak prerazit je spravna. jedna moznost, ako to spravit je sa dozadovat svojej davky pozornosti. na MDZ sa ho spytat, ci na nieco nezabudol, ked sa uvedomi a zablahozela, tak sa spytat: "a kvet?"

ja viem, nesplna to predstavy romantickej duse zeny, ale je to asi jedina cesta.

jedna dalsia moznost je, ze ked on bude nieco zanedbavat, tak zanedbaj aj ty. ked v niecom ustupis, v inom neustup. A zacni flirtovat! pred nim! oblec sa zvodne a ohodnot svaly prechadzajuceho samca. :D

ak mu to vadi, a vzbudis trosku ziarlivosti, to bude len dobre. :)

Trafila si pravdepodobne klinec po hlavicke, ze si mysli, ze Ta ma istu. tak sa ukaz aj inym chlapom, nech si nemysli, ze z toho vyjde tak lahko. mozno ho aspon donutis k zamysleniu. Ak Ty citis stereotyp a nie si spokojna, treba s tym nieco robit.

vela zdaru

F.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron