nepríjemná situácia

nepríjemná situácia

Odoslaťod Daniela555 » Ut Nov 29, 2011 1:32 pm

POtrebovala by som sa poradiť. Väčšine príde toto určite vtipná situácia a uvedomujem si že aj je. Ale nie až tak. Proste s priatelom sme boli spolu, mali sme polohu 69. A ako som mu to robila ústami, zrazu sa mi niečo zaháklo o strojček. zahákla som sa o kúsok jeho penisu, niaka snuročka čo tam mal. Máme 16 rokov a ešte spolu len začíname. A niako sa v týchto veciach nevyznáme. On odmieta ísť k lekárovi. A ja som v kazdonennom strese čo som mu spravila. Neviem čo to tam mal, ale chvilku po tom incidente mu to tamvyselo ( ako keby niaka snurka) a potom to odpadlo. strašne mu z toho tiekla krv. Neviem bojím sa že som mu niečo narušila. Už prešiel niaky cas a skusali sme to znova. POstaví s amu ale od tej doby sa ešte neurobil. Viem znie to dosť smiešne, ale neviem čo mám robiť strašne sa bojím a on odmieta ísť k lekárovi. Prosím poradťe mi....
Daniela555
 
Príspevky: 3
Založený: Ut Nov 29, 2011 1:26 pm

Re: nepríjemná situácia

Odoslaťod fyzik » Ut Nov 29, 2011 10:58 pm

Ahoj Danielka,

len klud a nohy v teple. najpravdepodobnejsie sa ti v zuboch zachytila tzv uzdicka, co je kusok koze na spodnej strane penisu. niekedy sa to odstranuje pri obriezke, pripadne sa to prerezava malym chlapcom, aby im nezarastala predkozka.

kazdopadne, ak si mu neodhryzla pol zaluda, tak je vsetko ok. To, ze sa nespravil je len psychyckeho razu. je uz opatrnejsi.

a mala rada na zaver, ZUBY NA PENISE NEMAJU CO ROBIT!
uvedom si, ze tvoj klitoris je len o malo citlivejsi ako jeho zalud, tak sa k tomu tak chovaj. pekne opatrne. ak chces, tak penis, olyzuj, prechadzaj zaludom po vnutornej casti tvojho lyca, pripadne cely takmer prehltaj, kym ti to je prijemne. ale zuby z toho vynechaj. radsej ich chran perami. ako ked hras bezzubu. ak chces hryzt, tak ine casti, napriklad bradavky, pripadne krk, alebo usne lalociky.

prajem prijemnu zabavu pri napravani skod.

a na zaver, bud si ista, ze podobnych trapasov bude, ked nebudete opatrni a nebudete sa vzdelavat.

tak hor sa do obchodu a kup si nejaku ilustrovanu kamasutru. tam byvaju aj oralne radovanky celkom dobre rozpisane a nazorne ukazane. ak si nechces kupit, mozes si to len prelistovat v knihkupectve.

nech sa dari Tebe aj priatelovi. ak bude mat z toho vacsie problemy, tak na neho chod pekne pomalicky. opatrne.

pekny den.

F.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm

Re: nepríjemná situácia

Odoslaťod Daniela555 » St Nov 30, 2011 3:28 pm

Dakujem pekne:) nie nie ja som nekúsala, ale to je už jedno. no on to mal na konci penisu na žaludi ako keby, nieje to nič teda?
Daniela555
 
Príspevky: 3
Založený: Ut Nov 29, 2011 1:26 pm

Re: nepríjemná situácia

Odoslaťod fyzik » St Nov 30, 2011 7:32 pm

Hej, pohoda. len to nechajte zahojit. ak mu z toho velmi ani krv netiekla, tak je to ok. normalna ranka. len si ho poriadne vyplasila.

este raz vela zdaru.

F.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm

Re: nepríjemná situácia

Odoslaťod Daniela555 » St Nov 30, 2011 8:22 pm

no ono je to už pár mesiacov do zadu takže je to zahojené, takže dúfam že to je len o tej psychike.
Ďakujem ešte raz, hádam bude dobre:)
Daniela555
 
Príspevky: 3
Založený: Ut Nov 29, 2011 1:26 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron