nestastnaaaa

nestastnaaaa

Odoslaťod luluZ » Ne Apr 01, 2012 6:13 am

Ked sa so mnou rozisiel priatel ostala som sama so synom tri roky,zvykla som si na samotu,bolo nam spolu dobre s drobcekom.uz som si ani nevedela predstavit zit s neakym chlapom.ale osud mi zamiesal karty a ja som spoznala uzastneho cloveka,zamilovala som sa ale on vtom case mal priatelku ale nemali dobry vztah,ale viem ze ju lubil.raz sa pohadali a rozisli a tak sme zacali spolu chodit a aj byvat kedze on neni s tohto mesta a nemal tu nikoho.bolo nam spolu krasne.on bol uzastny staral sa o maleho ako o vlastneho,lubil nas,viem to.kazdy den nam dokazoval svoju lasku,mali sme uz aj plany ze si urobime dietatko zobereme sa a odstahujeme sa do jeho rodneho mesta.bola som neskutocne stastna,uz som si nevedela predstavit zivot bez neho,bol dokonaly muz.ale ona nedala pokoj vypisovala mu sms,maili volala mu a jeho to dost vzalo predsa nemoze zabudnut na tri roky s nou.ja som mu povedala ze ak chce ist za nou tak nech ide,on povedal ze nechce ze miluje nas.raz sme sa pohadali a on sa isiel opit a isiel za nou,prespal u nej ale rano prisiel ku mne ze nemoze na mna zabudnut a ze ma miluje.dost casto sme sa hadali pre nu vzdy ma prosil aby som ho neopustala,ked sme boli pohadani tak mi kazdu chvilku vyvolaval.az na tento okamih.v piatok sme sa pohadali a on odisiel,vyhodila som ho s bytu,volal mi este a ja som ho rusila,trdohlava truba som ale nakoniec som mu to zdvihla a na moju otazku co chce povedal ze mna a ja som mu to zlozila.a od vtedy sa mi neozval.ja viem ze je u nej.vcera som mu vyvolavala a on ma rusil,pisala som mu sms a neodpisal,neozval sa po mojich prosbach.ta jeho byvala priatelka je riadna mrcha,robila mu zo zivota peklo,bol u nej pod papucou,ona je dost starsia od neho,byla ho zakazovala mu vsetko,jeho rodina ju nemoze ani vystat.neviem co mam dalej robit,ja uz nedokazem zit bez neho,sice sme boli spolu len tri mesiace ale bolo to akoby sme boli spolu uz roky.preco mi to robi. :cry: :cry: :cry: :cry: ona ho prosila este pred mesiacom aby ostal s nou a on jej povedal ze lubi mna povedal jej to predo mnou.ja vobec nechapem co sa stalo,nedokazem zit bez neho.pisala som mu ze nech mi mi to povie ze nechce byt so mnou ze mu dam pokoj a on nic ziadna odozva.ked mu volam rusi ma ked mu pisem neodpoveda,neviem ako dalej,nechcem prist o neho
luluZ
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Apr 01, 2012 5:50 am

Naspäť na Partnerská kríza

cron