neviem ako dalej

neviem ako dalej

Odoslaťod LuckaSaska » Pi Aug 20, 2010 9:21 pm

Dobry den potrebovala by som poradit.Sme s manzelom uz 3 roky zobraty a teraz som mu nasla v spravach v pocitaci spravi od dievcat ktore ma za prialeky.Ked som sa ho pýtala co to ma znamenat tak aj on moze mat kamaratky a ze mu leziem do sukromia teraz som zistila ze si uz aj heslo zmenil cim ma dojal a s tou jednou si pisal aj ked sme boli na dovolenke,vzdy to obhaji ze som ja ziarliva a ze mu neverim tak potom uz neviem ci som ozaj taka alebo co mame aj dceru a chceli sme este jedno dieta ale uz teraz o tom silno uvazujem.Privadza ma do sialenstva som stale nervozna.viem ze uz raz z jednou nieco mal......
LuckaSaska
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Aug 20, 2010 9:12 pm

Re: neviem ako dalej

Odoslaťod fyzik » St Nov 30, 2011 1:02 am

Mila Lucka Saska,

nebudem Ti klamat. neverim na kamaratky po 15 roku zivota muza. vsetko su to len potencialne partnerky. ci uz sexualne alebo celozivotne. takze ak ma nieco take, ako su interneove kamosky, tak mu nieco vo vasom vztahu chyba a namiesto toho, aby to hladal u teba, tak to hlada inde. co je samo o sebe divne a nebezpecne, ale povedzme.
Co mozes v takomto stave urobit pre zachranu manzelstva, lebo toto sa dobre neskonci.
Za prve prestan ziarlit, lebo tym ho iba odhanas.
za druhe, snaz sa zistit, co mu vo vztahu chyba a skus mu to dat. ak mu chyba napatie, sex, iskra, tak si nakup sexi pradlo, daj mu veeela pozornosti. kedze mate malu dcerku, tak je velmi pravdepodobne, ze si ho zanedbavala, alebo sa aspon tak citil. je rozhodne veeelmi lakave nechat sa obleovat mladymi zubrienkami, ked doma mas nasupenu ziarlivu furiu, ktora ma navyse poziadavky na cas a peniaze a uz to nie je ta sexy zena, do ktorej sa zalubil. ATE TY NOU STALE SI!!! tak to daj jasne najavo.
chodte na rande, dcerku nechajte u rodicov, pripadne si zaplatte dozor. prekvap ho sexy spodnou bieliznou, chovaj sa ako sexy dracica, nie ako unavena opotrebovana stara vyzita korcula. bud sama sebou a bud stastna a vesela. to chlapov rajcuje. Staraj sa o seba a svoj zovnajsok, a daj mu jasne najavo, ze to robis pre seba, aby si sa citila viac sexy a viac sebaista. On to urcite oceni. na 100% ziadnou ziarlivostnou scenou ho nepresvedcis, aby nieco robil alebo nieco nerobil. Vies co ho na tych babach rajcuje? pravdepodobne to, ze su bezstarostne, aspon tak posobia, ze sa citia sebaisto a slobodne. to je LAKAVE! ale to nie je nic, co nemas aj ty. mozes mu to dat, len sa sustred na to, ako ho prilakat, nie ako ho udrzat. vies, mozno tu vela ludi robi tu chybu (v ratane mna) ze si zvykame na dlhodoby vztah a berieme ho ako samozrejmost. LENZE ON NOU NIE JE! laska a vztah je ako kuchynska bylinka v crepniku. treba to hnojit, polievat, strihat, starat sa, slnit.... skratka udrzovat stale , nie len na zaciatku. lebo inak bylinka aj laska odubru.
preto bal chlapa stale a on by mal balit teba. ale to mu musis dat jasne najavo, ze ma o co bojovat. :)

prijemnu zabavu.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron