neviem ako dalej

neviem ako dalej

Odoslaťod styfler78 » Ut Apr 07, 2015 10:09 am

ahoj.mam problem no neviem sa pohnut z miesta.s priatelkou sme spolu 10 rokov no posledne roky sme sa odcudzovali viac a viac az nakoniec nevieme najst spolocnu rec.neviem co sa zo mnou deje a ani co sa zomnou dialo pocas tych problemov.chcel by som aby sme sa zase zacali rozpravat ci milovat a nas vztach sa zacal uberat spravnym smerom.bol som k nej zly nevazil som si ju,odmietal som jej objatia dotyky ci bozky.no teraz mi to vsetko chyba a nielen to chcel by som mat s nou rodinu no myslim ze ona zo mnou uz nie.je v tom omnoho viac ako som tu napisal no napisal som aspon nieco.niesom na seba velmi hrdy no nechcem ju stratit a hambim sa seba.dakujem za vsetky reakcie ak by niekoho zaujimalo viac kludne napiste.este raz dakujem
styfler78
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Apr 07, 2015 9:57 am

Re: neviem ako dalej

Odoslaťod Migov » Št Júl 09, 2015 1:31 pm

Podľa mňa by Ste svojej priateľke v prvom rade mal dať vyslovene najavo, že Vás zaujíma a, že to bolo iba chvílková náladovosť. Vaša priateľka sa musela cítiť osamelo hlavne keď od Vás očakávala lásku ktorú ste jej neoplácal. Radím Vám aby Ste ju zobral niekde na nejakú nielen večeru ale skôr pre ňu prichystal prekvapenie ktoré ocení a hlavne ju poproste o odpustenie.
Migov
 
Príspevky: 2
Založený: Št Júl 09, 2015 1:21 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron