neviem ako dalej

neviem ako dalej

Odoslaťod linda103 » Po Dec 07, 2015 6:40 pm

ahojte, potrebujem poradit lebo uz neviem ako dalej len sa trapim a nedokazem sa otvorit cloveku s ktorym by som tento problem mala riesit. S priatelom budeme zachvilku rok a pol,je medzi nami skoro 10 rocny rozdiel je cerstvo po 30. ked sme sa spoznali mali sme velke plany aj s byvanim aj s rodinou kedze uz koncim VS. no pred cca pol rokom to zacalo ist dole vodou. Po psychickej aj fyz. stranke to bolo nanho vela pretoze riesil zalezitosti v praci tak som to neriesila a zbytocne ho neprovokovala ale ako som povedala tieto problemy trvaju uz cca 6 mes a mna to uz nebavi. Sme
spolu len vikendy pretoze z urcitych dovodov nam to cez tyzden nevychadza kedze nie sme ani z jedneho mesta a ked som s nim chcem si proste uzivat ze ho mam vedla seba a nie sa hadat a furt riesit veci ktore mozno riesim len ja vo svojej hlave. Neviem proste, mozno prehanam ale niekedy ked sme si pisali pocas tyzdna alebo volali clovek z neho citil lasku a teraz mam pocit ako keby som bola len jeho kamoska. jedine pekne slovo od neho je ahoj zlateno..slovo lubim ta som od neho pocula naposledy asi pred pol rokom tiez a ked ja mu poviem ze ho lubim tak len klasika aj ja teba a vybavene. vela krat sme sa lubili drazdit aj erot. obrazkami no v poslednej dobe meni hned temu a tvari sa ze nic mu nedoslo. V sexe je to tiez v poseldnej dobe divne pride mi to ako keby som to chcela od neho nasilu kde tu ma aj on naladu ale tiez neni to ako kedysi. ja neviem ako nacat tuto temu mam pocit akokeby som sa bala pocut pravdu co ak neni stastny alebo sa len rozculi ze riesim take somariny ze keby nechce byt somnou tak nie je.. ja uz neviem ..do toho mam depresivne stavy z jeho ex ktora ho odkopla po zásnubách bol s nou cca 6 rokov ,proste ma napadaju take veci ci s nou neni v kontakte alebo ci sa s tym vysporiadal naisto , moje sebavedomie je niekde tam dole lebo si hned poviem ake by to mali lahke keby su spolu a ja ho mozno brzdim i ked prve co mi povedal ked sme dali dokopy ze vie do coho ide ..poradte ako mam zacat tuto temu sniím ze mam pocit ze je to medzi nami take chladne ?
linda103
 
Príspevky: 6
Založený: Po Dec 07, 2015 6:13 pm

Re: neviem ako dalej

Odoslaťod linda103 » Po Dec 07, 2015 9:09 pm

poradi mi niekto prosim??
linda103
 
Príspevky: 6
Založený: Po Dec 07, 2015 6:13 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron