neviem na com som

neviem na com som

Odoslaťod anezka » Ne Apr 08, 2012 4:19 pm

Pred 4ma mesiacmi som spoznala jedneho chalana je to brat mojho kamarata ktoreho poznam uz vyse roka...prebehla medzi nami iskra zacali sme byt v kontakte dennodene neskor zacali telefonaty na skype ..zistili sme ze si rozumieme...zavolal ma k nim bola som u nich doma 4 dni poznam jeho otca aj jeho mamka o mne vie...nespali sme spolu no neskor asi o dva tyzdne prisiel za mnou pretoze niesme z toho isteho mesta a vyspali sme sa spolu...o tyzden som sla k nim zas to uz v posteli fungovalo normalne... dennodene sme spolu volavali na skype proste vsetko ok...len akonahle odide prec ze nie je na internete tak sa neozve ... odisla som prec na tyzden z krajiny ani tak ..napisala som mu ja odpisal ale nejavil ziadny zaujem ... mam z toho zmiesane pocity niekedy mam pocit ze ma ma iba na sex vlastne sme si ani nepovedali ze spolu chodime alebo ze to je nejaky vztah...bol za mnou nedavno doniesol mi ruze iba tak z nicoho nic vecer ako prisiel domov napisal mi sms ze je uz doma ako sme sa dohodli a od vtedy odisiel kde nema internet a neozval sa poslala som mu sms odpisal a teraz uz nic proste nezavola a ma volne minuty stacila by chvilka ze co robim ako sa mam ale nic...mam z toho zmiesane pocity...nie je to take ze je to zalubenost aspon to tak necitim aj ked som sa ho to pytala tak povedal ze ano ale ja si myslim ze to tak nie je... vzdy mal nejake zeny a nie vztah a mam aj pocit ze bude s inymi..ked som sa ho opytala ci bude aj s nejakou inou tak povedal ze to neriesi a nemysli na ine ze to mam nechat tak...neviem co mam robit..ja vlastne ani neviem ci sme spolu ci nie
anezka
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Apr 08, 2012 4:18 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron