neviem co mam robit

neviem co mam robit

Odoslaťod barbinkova » Po Nov 05, 2012 6:34 pm

som vo vztahu s mojim partenrom vyse roka a pol zijeme spolu v jednom byte uz zhruba par tyzdnov...nasa storia sa zacala minule leto pracovala spm v hoteli ako animatorka a s mojim drhaym sme sa vidali striedavo potom som sa ja vratila naspat na slovensko a boli sme vyslovene na sebe viazany denodenne len skype ja som sa zriekla vsetkeho praitelov party ....neviem ani kde zacat nechcem klamat samu seba nechcem si znicit zivot ale jeho spravanie posledne dva mesiace sa zmenilo nechcem robit zo seba chuderu lebo aj na sebe pocitujem zmeny hadame sa kazdy bozi den ked je jeden co sa nehadame tak som najstastnejsia zena na svete koli malickostiam ....co sa tyka nasej sexualnej stranky bol zvyknutz vzdy ked sme sa stretli sme sa milovali aj hodinz no teraz ked zijeme spolu ja som vdacna aj za to ked spolu len pozerame telku uz niekolko tyzdnov pocuvam tz ma nechces ma nelubis pretoze sa nechcem milovat toto vobec tak nieje no on to tak citi ...som z nervamy naozaj na konci som mlady clovek ale pocuvat nadavky a ponizujuce slova to fakt nemusim uz sme sa rozpravali uz sme si slubili no nic sa vsak nemeni....citim ze ma ma za nerozvaznu zenu a popritom so ja ta starsia ....ja uz fakt neviem co mam robit niekolko krat my prislo na um lepsie bz bolo bezomna alebo si sama otvorim flasu a pripijem sa takto ked pride a nahodou hadka tak mi to tak neublizuje ....citim sa stratena vo svojom probleme a neviem kde mam hladat pomoc viem ze to neni este velky problem ale uz sa to zacina rysovat prosim pomozte mi niekto ....
barbinkova
 
Príspevky: 1
Založený: Po Nov 05, 2012 5:17 pm

Re: neviem co mam robit

Odoslaťod andreas » Po Nov 12, 2012 10:57 pm

Tak alkohol prec! Vies alkohol veci neriesi ale ich ztazuje, nemozte si dat od seba na chvilu pokoj? ze VYby ste isli napr k rodicom? Mozno keby ste pri nom neboli kazdy den tak by si mozno uvedomil svoje spravanie a chyby ktore robil.
Zamienku odchodu si nejaku vymyslite / -- to plati iba vtedy ak sa s nim neda rozpravat alebo vas neberie vazne
V opacnom pripade by som zvolil poriadnu komunikaciu ale je na Vas co si vyberiete
Drzim palce :)
andreas
 
Príspevky: 5
Založený: Po Nov 12, 2012 10:16 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron