Neviem sa rozhodnúť.

Neviem sa rozhodnúť.

Odoslaťod Branislav Bencik » Pi Dec 14, 2012 11:06 pm

Zdravím, mám 19 rokov a neviem sa rozhodnúť, či to mám zo svojou terajšou partnerkou skončiť alebo nie. V prvom rade, problém začal pri tom, že som človek, ktorý rozmýšľa asi viac rozumom ako citmi. Začal som chodiť s mojou terajšou priateľkou na základe toho, že mi vyhovovala jej povaha a že som si s ňou rozumel ako s nikým nikdy a to že je pekná je len a len bonus. Problém bol v tom, že som necítil zamilovanie, ani nič podobné, jednoducho som s ňou začal chodiť, lebo som si s ňou veľmi dobre rozumel. Tak ako som aj hovoril, tak sa aj stalo, sme spolu momentálne rok a nemáme takmer žiadne hádky ani nič podobné....len problém je v tom, že si myslím, že ju nemilujem, resp. necítim k nej tak veľa ako ona ku mne, v dôsledku čoho jej nedokážem niekedy poskytnúť to čo odo mňa žiada, napr. občas na ňu vôbec nemám náladu a nechce sa mi s ňou byť, nechce sa mi jej pomôcť, nechce sa mi na ňu míňať peniaze....čo by som podľa môjho názoru vedel splniť osobe ktorú ľúbim, som podľa mňa ochotný a štedrý človek a tieto javy si vysvetliť neviem. Taktiež sa mi stáva, že keď sa dlhšie nevidíme (4-5 dní), tak mi jednoducho prestane chýbať a nepotrebujem ju k životu, ani nič podobné, je mi vtedy úplne ľahostajná a vedel by som bez nej fungovať. A práve vtedy rozmýšľam nad rozchodom. No na druhej strane, keď som s ňou, tak sa cítim ako v siedmom nebi a neviem si ju vynachváliť, pre mňa je to vysnívané dievča. Je to pre mňa najvhodnejší človek akého som kedy spoznal, čo sa týka spoločných vlastnosti, horoskopu a ja neviem ešte podľa kadečoho iného si neuveriteľne sedíme. Vidím v nej oporu a som k nej absolútne úprimný, aj s touto témou napríklad. Keď som v jej prítomnosti a nemôžem sa jej dotknúť, tak som v úplných mukách. Vedel by som si s ňou predstaviť život. Viem že je to ťažká otázka....ale, myslíte že k nej cítim aj niečo viac či nie? Lebo ja viem, že bez nej občas nevydržím a potrebujem ju a občas je mi úplne ľahostajná....Ešte ma napadlo, že s ňou možno chodím zo súcitu, lebo ako som vravel, je to podľa mňa najlepšie dievča aké poznám a nezaslúži si nebyť milovaná. Chcem ju ľúbiť ale myslím si, že to tak nie je. Myslíte, že ide niekoho ľúbiť, keď chceme? Ďakujem za odpoveď.
Branislav Bencik
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Dec 14, 2012 10:33 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron