newem co dalej

newem co dalej

Odoslaťod Matik » Po Okt 24, 2011 9:38 pm

JA newem ako to napsat ale.. mam alebo mal som dievca sme spolu 3 roky a je to moja prvaa velka laska a ja som ties jej prvi a to vo vsetkych ohladoch (sex a atd)ja mam 22 ona ide mat 19r.maame alebo mali sme sa radi laaska nadovsetko aj ked sme sa nekedy dast pohadali wecinou pre ziarlivost. ja som momentalne w zahranici a kazdy den na internete sa hadame. ae zvrat nastal ked ma oklamala nepodviedla ale jednoducho oklama to je jedno v com a vie ze klamstvo neznasam.ale o toto nejde.. ide oto ze uz jej neverim, stale ju lubim ale neverim. a jedna sa oto ze som to skoncil dokym jej zas nezacnem verit ale ale necakal som co sa zacne diat.. zacala sa mi vyhraazat ze som jej znicil zivot ze ak sa snou hned nedaam dokopy tak sa zabije... ja newem co dalej bojiiim sa ci si nazaj neco nespravi a howorii ze to spravii aby som si to cel zivot vycital.ja sa nemoozem ani v praci sustredit a tam sa potrebujem naozaj sustredit lebo robm vo velkych výškach ...co maam robit mna to naozaj psichycky nicii... uz ani poriadne nespaavam... poradte mi. trvaa to uz vyse tyzdna ale uz som nakonci sil.
Matik
 
Príspevky: 3
Založený: Po Okt 24, 2011 9:20 pm

Re: newem co dalej

Odoslaťod fyzik » Ne Nov 27, 2011 12:50 am

no mily Matik,

v prvom rade, toto je uplna sila, co pises.

skusim nasprv ten tvoj problem rozobrat a potom nejaku radu.

Tak za prve ste velmi mladi, obaja. je to pre vas velka laska, vsetko uzasne, vsetko dokonale. ale svet tak nefici.

uprimne, co ona spravila pre teba? ona Ti verila a pustila Ta do sveta, hoci si sa mohol s kdekym tam stretavat, podvadzat ju... ona Ti verila. A ty? ako si sa zachoval? pri prvom probleme si ju odkopol??? to sa nerobi. problemy sa riesia, ak sa mate radi, tak sa vzdy najde sposob, ako napravit skody.

no a teraz rada:

zavolaj jej a povedz jej nasledovne:

moja draha, milujem Ta, jasne, zase sme spolu, ked sa chces vratit. ALE: najprv prestan s tymi recami o samovrazde, lebo to je obycajne vydieranie a to na mna neplati. Ja Ta chcem, pretoze Ta lubim a nie preto, ze ty si chces ublizit.
vies dobre, preco som sa s Tebou rozisiel, bol by som rad, nech sa to uz neopakuje.

a nabuduce si zapis za usi: rozpravat, rozpravat a pocuvat. dlhodobe vztahy si vyzaduju veeela komunikacie a tolerancie, tj, musis vediet aj odpustat. neboj sa, aj ty spravis vo svojom zivote vela chyb a budes chciet aby ti bolo odpustene.

tak nevymyslaj s neodpustitelnostou lzi a vrat sa k nej. ale nech si vyhodi z hlavy, ze ta tak bude vydierat stale.

drzim palce
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron