ja nie som chorá,len chcem byť milovaná :(

ja nie som chorá,len chcem byť milovaná :(

Odoslaťod patricia » Ne Mar 20, 2011 6:27 pm

Dobry den.prosim skuste mi poradit,asi uz naozaj potrebujem vasu pomoc.Asi pred rokom som zistila ze moj druh ma milenku.citila som to,lebo sa zacal chovat ako nikdy pred tym.kazdy den holenie,ciste oblecenie,sprcha atd...ak som sa ho nato opytala povedal mi ze sa mam dat liecit vraj som chora a domyslava.lenze jeden pekny vecer niekto zazvonil pri dverach a stala tam starsia zena...miesto pozdravu mi splechla do tvare..ja som ta ktora ...s tvojim muzom.v tej chvili som zamrzla nevedela som co mam robit.najhorsie na tom vsetkom bolo ze obe nase deti boli pri tom a poculi to.v ten isty vecer sa este vratila aj zo svojou dcerou a zatom a vyhrazali sa mne a detom.moj partner bol pri vsetkom a nepovedal ani slovo.velmi to vsetko bolelo,myslela som uz nato najhorsie ale vzdy som videla pred sebou moje dve deti a nedokazala by som urobit nejaku blbost kvoli chlapovy.pol roka nebyval s nami ale ani u nej,bola by blba keby sa viazala na mladsieho asi ked jej sa ako rozvedenej zije velmi dobre a viazat sa urcite nechcela.po novom roku sa jedneho dna objavil,vraj si uvedomil ako velmi ma miluje a ze mu chybame atd.uverila som,odpustila ale nejde zabudnut.vsetko bolo krasne fungovali sme ako rodina,aj nas vztah sa upevnil.takto to islo asi 3mesiace,a momentalne spolu uz asi 8 mesiac nic nemame.myslim ze inu nema lebo po robote chodi domov.ale kazdy den je na pc,pise si s inymi zenami a ked mu nieco poviem vraj je to normalne a nech sa nestaram.ale aby nebol len on ten zly tak ja mam tiez svoje chyby.som velmi vybusna,neviem sa ovladat,stale kricim,vyvolavam kazdy den hadky.ci to aj nie je pre moju vybusnost??viem ze ziadny chlap nema rad histericke zeny,ale proste si spomeniem na to co mi urobil a hned si namyslam.prosim vas poradte mi lebo viem ze uz mi vela nechyba aby som prisla o rozum :((( velmi pekne vam dakujem za vasu odpoved.
patricia
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Mar 20, 2011 6:05 pm

Re: ja nie som chorá,len chcem byť milovaná :(

Odoslaťod fyzik » Ne Nov 27, 2011 3:01 am

Mila patricia.

dnes mi ide :)

Ty si mu neodpustila. nikdy. kebyze ano, tak nerobis sceny. na druhu stranu, NIE JE v poriadku, ak si pise s inymi zenami.
skus brat veci s nadhladom. staci, ak mu ty s usmevom pripomenies, ako "nemal inu" az kym sa ta dotycna nezjavila pri dverach... takze mas dovod sa obavat. Na druhu stranu.. moze Ta lubit ako chce, ale hadka kazdy den polozi aj vola. to proste nie. radsej si zahryzni do jazyka a narataj do 10, kym nieco povies, co Ta bude potom mrziet.

pomoze jedine komunikacia. tj. skus sa s nim normalne porozpravat. raz vecer zober flasu vina, alebo dve piva, oblec si nieco prijemne sexy, sadnite si na postel, a pripomen mu, ake to bolo na zaciatku vasho vztahu. spytaj sa ho, co mu chyba, POCUVAJ HO, mozno mu len chyba vzrusenie, napatie, mozno ak si pise s kdekym na nete, tak len sa potrebuje vyrozpravat, co sa s tebou asi neda, kedze si taka vybusna a jedovita... ak ho vypocujes bez hadky a skakania do reci, mozno sa ten vas problem posunie niekam inam. dozvedela si sa vobec, preco si zacal s inou zenou? bolo to len nejake hladanie niecoho noveho, chybalo mu nieco vo vztahu?

treba vratit iskru do vztahu, aby sa nastartoval.

budem drzat palce.

f
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron