oddych

oddych

Odoslaťod dancul » Št Nov 01, 2012 8:04 pm

Potrebujem poradiť. Manželmi sme 13 rokov. Posledných pár rokov je to medzi nami veľmi cudzie. Čo sa týka sexu, ani pomaly neviem čo to je. Ja som skúšala oživiť náš vzťah, ale bohužial, môjmu mužovi to asi nechýba. V poslenom čase vo všetkom hľadá chybu, ale potom su dni keď je všetko plne super (okrem sexu). Počas týchto posledných pár rôčkov som sa rozhodla že na moju 40 ( budem mať čoskoro) túžim ísť na nejaký wellnes. Vždy som to hovorila môjmu mužovi , že je to môj sen, ale že by som chcela ísť sama.( chce sa pridať moja dvojička, že by sme si spolu oddýchli). Nehovoril nič, ale všimla som si, že sa snaží šetriť. No dnes , keď volala švagriná, že by chcela prispieť , tak môj muž vzblkol ako fakľa a začal po mne ziapať ako si to všetko predstavujem, že kadému hovorím, že môžu prispieť, keď sa ma opýtajú čo chcem k narodeninám.No, a moja otázka znie, som naozaj taký sebec, že si chcem trošku oddýchnuť s mojou sestrou a absolvovať všetky veci, čo ponúkajú kúpele? Teraz mi začal manžel robiť scény kvôli tomu že ho nechcem vziať so sebou ( pri tom on neznáša masérov, do sauny nejde, bahnom sa natierať nenechá...) Ja chcem len oddych, poraďte, alebo povedzte svôj názor.
Boli sme dohodnutí, že bude doma s deťmi, aj keď staršia je už dospelá a menšia má 10 rokov.
dancul
 
Príspevky: 1
Založený: Št Nov 01, 2012 7:48 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron