Pauza

Pauza

Odoslaťod biug » So Aug 02, 2014 2:06 pm

Dobrý den.Chodím se slečnou 2 měsíce.V minulém vztahu si zažila psychické peklo,přítel ji vyhrožoval vlastní smrtí,když to a ono,rozešli se spolu,díky její matce...Po několika měsících jsme se dali dohromady my dva,prý jsem moc na ní hodný a nejsem,jak ostatní kluci,byl jsem do ni zamilován hned od začátku,ale říkala mi,že možná není připravena na další vztah...Spala u mě a já zas u nich,snažil jsem se jí co nejvíce věnovat a být její oporou,asi jsem na ní moc spěchal,čím vším si prošla,sama mi řekla,že na ní moc tlačím a že potřebuje svůj čas a prostor,ale vždy jsem se jí ptal,jestli mohu dojet nebo jestli dojede,řekla mi že nemá náladu nebo chce být sama,takhle jsme se viděli za ty dva měsíce,tak max.dva týdny +- ,asi jsem jí dával moc lásky a ona nebyla připravena...Teď chce mít srpen sama pro sebe a v září se uvidí,chtěl jsem jí napsat,že si uvědomuji svoji chybu,že jsem na ní moc tlačil atd...Psal jsem i její nejlepší kámošce,co mám udělat,řekla mi,že si to máme vyřešit sami dva a dát ji čas...Bavím se o tom i s nejlepším kamarádem,co mám udělat a on mi říká,že se mám na ni ''vykašlat'',ale je těžké se na někoho vykašlat,když víte čím si prošel a milujete tu osobu a udělal pro ní vše...Nevím jestli se s ní mám rozejít,nebo jí dát ten čas,nebo si s ní promluvit a když tak co jí napsat...
Děkuji za každou pomoc...
biug
 
Príspevky: 2
Založený: So Aug 02, 2014 2:05 pm

Re: Pauza

Odoslaťod biug » St Aug 06, 2014 9:22 am

Tak tohle téma asi nemá smysl,protože jsme se rozešli,prý je ublížená z toho minulého vztahu a má nějaký blok (sex) ...Takže to pouze akceptuji :roll:
biug
 
Príspevky: 2
Založený: So Aug 02, 2014 2:05 pm

Re: Pauza

Odoslaťod kasper » Ut Mar 03, 2015 1:44 am

ciciak podla by si to nemal iba akceptovat....pomohla by nezavezna konverzacia...nie o vasom vztahu...nie ziadne ospravedlnenia ze na nu tlacis....cisto iba o nej
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron