Pmozte nechcem o nu prist

Pmozte nechcem o nu prist

Odoslaťod peter646 » So Feb 18, 2012 5:41 am

Ahojte poradtr mi. Mam priatelku 6 r. Vela sexu sme nemali lebo nemame kde e ked mame tak do toho pride stale nieco. Zatie 6 rokov sme vela prezili pekneho a ked nieco bolo zle tak sme to viriesili no teraz po silvestri mi pobedala ze ku mne uz nic neciti a ze to stzgnovalo uz od septembra ze sme boli malo spolu ze sme si malo prejavovali lasku amusume nieco robit. No ja som sa zmenil piasal som jej spravi lubosne visc som si ju vsimala zacal som bojovat abi to nekrachlo no toEnto vikend mi povedala ze nemoze v sebe znova to najst tu lasku a ten chtic ku mne. Velmi sa trapola ze ako to dopadlo a ze ma zranila lebo velmi trpim z rozchodu. Tak sme sa rozisli hlavne s jej strani ale podla mna nebola istaze to chce a ja som to urobil abi sa netrapilaale co som bez nej 3 dni tak nemozem vidrzat chcem znova zacat s nou. Poradte mi surne prosim vas lebo som zufali prpsim pomozte nechcem ju stratit
peter646
 
Príspevky: 1
Založený: So Feb 18, 2012 4:40 am

Re: Pmozte nechcem o nu prist

Odoslaťod fyzik » Pi Mar 30, 2012 4:54 pm

nazdar,

Asi uz idem s krizikom po funuse.

V prvom rade si uvedom, ze za zenou ani za elektrickou sa neuteka. ked Ti utecie, pride druha.

Takze, ked budes ako tak zase vo svojej kozi a budes mat aku taku sebauctu nadobudnutu, tak ju pozvi na kavu, ako priatelske stretnutie dobrych kamaratov. zacni randit, ale nevnucuj sa. mozes jej povedat, ze s nou si zacnes kedykolvek, ak si to rozmysli. nech sa Ti ozve. ALE NEPROS! nevyhrazaj sa ani sa inak neponizuj.

uvidis, co sa bude dat.

okrem ineho, poznamka nakoniec: LAska hory prenasa, preco si nenasiel sposob, ako ten sex mat? ak ju tak lubis, tak si mal najst sposob, ako sa to da.

F
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron