Pokec mi ho dal a pokec mi ho berie...

Pokec mi ho dal a pokec mi ho berie...

Odoslaťod Yveta Mankova » Ne Feb 16, 2014 2:50 pm

Prajem pekny den a zaroven prosim o radu.Mam 43 rokov,rozvedena som 6 rokov,zila som s alkoholikom a tryznitelom rodiny.Mam 2 deti na ktorych sa,teda aj na mne ostali nasledky.Syn ma 23,v sucastnosti na protialkoholickom lieceni,dcera 18,ona presla psychologom na zakladnej skole teraz ma priatela,takze ona celkom dobre.Moj problem spociva: pred 3 rokmi som sa spoznala cez PC-Pokec s mojim partnerom,musim povedat uzasny clovek,on si presiel rozvodom,manzelka alkoholicka ktora neskor zomrela.Ma 1 syna 23,ktora do dnesneho dna trpi samotou a stratou matky,ako urcite to bolo pre nich vykupenie.Zaciatky nasich stretnuti boli nadherne,partner chodil k nam domov pol roka,kym som sa odhodlala s nim intimne spolunazivat.Neskor sme sa rozhodli spolu zit,a tam to zacalo.Boli sme spolu a stale nieco nebolo v poriadku.Musim povedat,ze ja som asi pricinou,chcela som vsetko po novom,vsetko urobit podla seba,vsetko som vynovila...upratala...sla so mnou byvat aj moja dcera,takze sme boli 4 ludia po kope.Oni zvyknuty na svoj pokoj som zrazu narusila,co ma dodnes trapi,dnes viem ze som tak nemala...Nezhodli sme sa,ani nase intimne chcvile neboli uz tak krasne,hadali sme sa,obvinovali.Musim povedat obaja sme mali pracu a velakrat sme sa ani nevideli.Ja som chcela strasne citit lasku,pohladenia,pozornost a moj partner chladol...Vzdy sa to nejak urovnalo,ale s chodenim na Pokec neprestal...co ma vytacalo...pretoze som mala strach ze tam vyhladava ine zeny,potvrdil mi ze ano ale v ramci slusnosti,Ziarlila som a velmi.Neskor asi pred pol rokom som sa zamestnala mimo republiku a odisla som z jeho domacnosti spet domov,tak sme sa rozhodli ze budeme mat dve ,normalne sme fungovali,ja tam on tu...ale stale nejaky problem....aky??? prilis som zalubena!!! prilis ho lubim a on to nechce,stale mi povie ze som zalaskavena...znovu sme si nasli k sebe cestu a krasne slova ktore sme si hovorili,ja som kvitla...lebo ho lubim.No znovu cosi,mam pocit ze len ja som na vine...pohadla som sa trochu s jeho dobrym kamaratom a on bol svedkom a to som nemala...Poviem ze ak bol problem vzdy ma trestal tym ze mi ani nedvihala telefon ,ani sa neozyval ked som ho prosila.Teraz som urobila hroznu vec...ale ja som mu to nedavno aj povedala,vsetko som mu poukazovala ,lebo aj ja chodim na Pokec kvoli mejlom,chcela som aby mi veril a vsetko som mu poukazovala s tym ze aj ja som to chcela,neurobil to ...zmierila som sa.Teraz som si nainstalovala druhy meil aj s cudzou fotkou a nakontaktovala som sa s nim....moje podozrenie sa potvdilo....nemozem povedat ze niecoe az velmi zle...ale komunikuje so mnou...pekne...len mam strach,vzdy poviem ,Pokec mi ho dal a Pokec mi ho berie...bojim sa straty...bojim sa ako bude nasa komunikacia pokracovat...co ak sa zalubi,on mi sice povedal uz davno,urob to kludne ja sa nebojim ,nic zleho nerobim,ale dnes som si precitala spravu,ze ma priatelku lae nefunguje to...a ze rad sa zoznami s tou inou,teda so mnou....strasne ma to vzalo...ked sa prihlasim ja nereaguje a vypne sa.Idem do prace na 2 tyzdne a bojim sa....Mam strach,ze ho stratim,velmi ho lubim!!! aj z jeho synom si rozumiem,aj on s mojimi detmi...mama strach...
Yveta Mankova
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Feb 16, 2014 2:20 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron