pomoc

pomoc

Odoslaťod pablos073 » St Jan 19, 2011 7:26 am

Dobry den

Potrebujem poradit, zivot sa mi tak skomplikoval ze uz neviem co mam robit, premyslam ned vecami ktore by som za normalnych okolnosti neurobil.
So snubenicou sme sa vcera rozisli, mame spolu dvojicky, nadherne dievcatka. aby som vas oboznamil podrabnejsie:
ja som z popradu, snubenica je zbanskej bystrice, zoznamili sme sa v trencine kde aj stale pracujem, ked sa narodili babatka, rozhodli sme sa ze pojde do s bambulami do BB kde maju aj doktorov pre predcasne narodene deticky a ma tam aj mamu a sestru ktore by jej pomohli, myslel som to vdobrom, necakal som ze sa to obrati proti mne ja som sa pokusal najst si robotu v BB, zatial neuspesne, byt sme zacali zhanat az nedavno kedze som ziskal peniaze az teraz aby som sa nemusel viazat 100percentnou hypotekou, je uz aj zlozena zaloha a kupa sa ma uskutocnit do konca januara, avsak sa stalo to co som necakal, nase city ochladli, resp. viac menej z jej strany, chodieval som kazdy vikend za nimi do BB aby som jej pomohol s bambulami, zacalo to uz asi pred dvoma mesiacmi, kedy som zistil ze sa nieco deje medzi nami, a tak som sa zacal snazit aby to neskoncilo rozchodom a nakoniec sa splnilo to coho som sa najviac bal, urobil som vela chyb ktore som si priznal a ospravedlnil som sa a zacal som hlavne konat, len stale som mal nejake prekazky, drobne nezhody, urazenia, hadky, vsetko toto mi to stazovalo, vycitala mi stale ze som vsetko nechal na nu a ze niesom pri nich ked ma potrebuju, nespavame spolu uz asi pol roka, toto vsetko viedlo k ochladeniu nasich citov a naseho vztahu, ja ju milujem, ale ona mi to uz nedokaze povedat, povedala mi ze si nevie predstavit so mnou zivot, ze ma nechce za muza.. teraz som vkoncoch, neviem co mam spravit, kupit ten byt a najst si v BB robotu, alebo sa na to vsetko vykaslat.. naozaj uz neviem, zuzka aj babatka su vsetko co mam, su to moje jedine lasky ktore nechcem stratit a stracam ich, vzdy ked nieco urobim v domneni ze je to spravne tak to bud nestaci alebo je to zle, mam chut sadnut do auta a skoncit to vsetko, dva mesiace trapenia je aj na kona dost..
pablos073
 
Príspevky: 2
Založený: St Jan 19, 2011 7:05 am

Re: pomoc

Odoslaťod Lillinka » St Jan 19, 2011 5:17 pm

ahoj, niesom sice psycholog ale prosim nevzdavaj sa bola by to ta najjednoduchsia cesta a pritom najdramatickejsia nielen pre tvoje zlaticka ale pre vsetkych! tie deti potrebuju otca vies, a cerstva rodicka je len predsa plna citov a hormonov ktore teraz dost citi a dost dava na javo (viem z pohladu mojej mamy ked som bola mensia) a deticky??? predstav si ich bez otca vies ake by to bolo??? to by ti nikto z tych troch neodpustil. urcite ich milujes najviac na svete tak im dopraj aj to najlebsie :) viem ze to bude tazke ale nevzdavaj sa! lebo ked toto prekonas tvoja priatelka potom moze hovorit aky bol ich tato statocny a co vsetko spravil pre ne ked boli nalinki namiesto toho ze bol zbabely a radsej odisiel...jej reci a to co jej povies urobis je pre nu strasne dolezite a silne to vztrebava to chce len trpezlivost z tvojej strany a pekne slovicka laskyplne to ze ti tamto povedala vobec si teraz nepripustaj hovori to len zo zlosti.... troska ukazanych citov kytica plna ruzi a romanticky vecer by jej tak dobre sadol ako nikdy ver mi:)
Lillinka
 
Príspevky: 4
Založený: Pi Jan 14, 2011 12:45 pm

Re: pomoc

Odoslaťod pablos073 » Št Jan 20, 2011 5:11 pm

Dakujem ti Lillinka

taketo povzbudenie pomoze, dufam ze sa mi podari dokazat jej ze ju milujem a taktiez moje babiky, neviem si zivot bez nich predstavit, zatial so mnou nechce komunikovat, neviem ci mam tlacit na pilu alebo to nechat tak, kym sa jej bude chciet so mnou porozpravat, teraz musim vazit kazdy krok, dufam ze nespravim ziadne preslapy ako v minulosti.. keby to tak vyslo, spravilo by ma to najstastnejsim clovekom na svete..
pablos073
 
Príspevky: 2
Založený: St Jan 19, 2011 7:05 am

Re: pomoc

Odoslaťod fyzik » Ut Nov 29, 2011 11:47 pm

Ahoj, pablos,

nech Ta ani nenapadne ju opustit! teraz (vtedy) to bol prave cas, kedy mas ukazat, ze si jej oporou. ochlad hlavu, stras zo seba svoju "hrdost a urazenost" a ako povedala lilinka, vezmi riadnu kyticu, nejaky ten prsten a hybaj za nou.

mas pracu, mas byt, tak co? mozete byt uz stale spolu. a na tie jej vyhlasenia zabudni.
Jasne ste sa dohodli, tak co? neboj sa, nebudes ani prvy ani posledny, co hentake vylevy pretrpel. :)

drzim palce!
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron