Priateľ nevie čo chce

Priateľ nevie čo chce

Odoslaťod Tekvička » Pi Máj 15, 2015 5:05 pm

Dobrý deň. Prosím Vás o radu čo sa týka môjho priateľa. Myslím, že asi ešte nedozrel alebo neviem kde by mohol byť problém. Ide o to, že hovorí, že nevie či chce byť so mnou a veľakrát si nie je istý či som tá pravá pre neho, dokonca nevie či ma ľúbi. On je ssamotár, veľa času potrebuje tráviť osamote. Je veľmi zložitá povaha a v poslednom čase strašne zmätený. Rok sme spolu žili a potom sa so mnou rozišiel vraj preto, že potrebuje byť sám a prísť na to čo chce. Po rozchode sme udrzovali milenecký vzťah, takže nikdy sa náš vzťah úplne neskončil, nedokázali sme byť bez seba. Po pol roku sa ku mne vrátil po tom, čo ma skoro úplne navždy stratil preto, že som si skoro začala s iným mužom. Odvtedy to vlastne skúšame. Prvý týždeň to bolo super a potom som už z neho ccítila, že si znova nie je istý či robí správnu vec. Keď o mňa prichádzal tak tvrdil, že ma ľúbi, potrebuje ma a nikdy o mňa nechce prísť. Teraz nevie či je to naozaj tak. Minule keď bol opitý tak mi vyznal lásku a rozprával mi aká som super a dobrá. Ja z neho cítim, že ma ľúbi. Len ma zranuje, že on si nie je istý tým. Prečo je to tak? Ja som presvedčená, že on je ten pravý. Ďakujem za pomoc, rady.
Tekvička
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Máj 15, 2015 4:47 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron