strata pritazlivosti

strata pritazlivosti

Odoslaťod tohocasu » Pi Aug 12, 2011 9:37 pm

Dobry den,

s priatelkou sme si vsimli, ze z nasho vztahu sa vytratila iskra a zaslo to dokonca tak daleko, ze jej je moj dotyk neprijemny. zazil uz niekto nieco podobne? budem vdacny za kazdu radu...

vdaka vsetkym
tohocasu
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Aug 12, 2011 9:35 pm

Re: strata pritazlivosti

Odoslaťod Mirka » Ut Sep 27, 2011 11:07 pm

ano ja som sa kvoli tomu nevydala, lebo z toho celeho stresu pred svadbou som si spomenula na to, ze som bola ako mala zneuzita. moj mozog tuto spomienku roky potlacal. potom mi bol aj dotyk neprijemny. ale ci to bude nieco podobne ako vo vasom pripade, neviem. v kazdom prpade, prajem vela stastia
Mirka
 
Príspevky: 3
Založený: Ut Sep 27, 2011 10:33 pm

Re: strata pritazlivosti

Odoslaťod fyzik » Ne Nov 27, 2011 12:25 am

Ahoj,

vola sa to zacarovany kruh. do vztahu vkroci nuda, znechutenie z hadok, neriesene problemy, komunikacia len na zaklade dennych udalosti...

ona sa nahneva na nieco, co si spravil mozno nechtiac, ty sa nahnevas na to, co ona na to povie, ona sa urazi, lebo si jej ublizil, a obaja sa uzavriete... a stale dokola.

jeden z Vas to musi rozbit. a kedze si sem napisal, tak si to uvedomujes ako problem.

Navrh: dajte si rande. kup listky do divadla, kina, na operu... oblecte sa ako sa patri, dajte si veceru v nejakej prijemnej restike, dajte si flasu vina...

skuste sa bavit otvorene: Draha, nebavi ma to, neviem preco su ti moje dotyky neprijemne. rad by som to dal zase dokopy, zalezi mi na Tebe.... skratka daj najavo svoje city, lasku obavy... otvor sa. a uvidis ten zazrak. :)

drzim palce.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron