Tretia osoba vo vztahu..

Tretia osoba vo vztahu..

Odoslaťod miska_po » Št Okt 21, 2010 8:28 am

Dobry den prajem, chcela by som poradit, ako dalej...
Byvam s priatelom v jednej domacnosti dva roky. Od zaciatku nasho vztahu udrziaval blizky kontakt so svojou byvalou.
Neustale smsky, telefonaty, ktore sa opakovali kazdy druhy den. Narobilo nam to riadny bordel vo vztahu. a vdaka tomu sa rok prestala ona ozyvat, nas vztah bol silnejsie, obratil sa k lepsiumu,no po roku odmlky je opat medzi nami..
Sice je 700 km vzdialena od nas, prekaza mi, ked moj priatel si vypisuje doverne veci s byvalou priatelkou,aj ked tvrdi
ze ku nej nic neciti uz. V noci sa budim na tej sms, ktore nie su zalozene na tom, "ako sa mas, ako sa ti dari" ale "koho milujes,kto ti vari obedy" a take hluposti.. nemam proti tomu nic ked si pise s nejakymi kamaratkami o tom ako sa mu dari,ved ma pravo si pisat s kym chce,ale byvala by mala uz ostat na zadnej kolaji. On mi tvrdi, ze ja som chora, ze ziarlim a podobne,, Pytala som sa viacerych zien, ci im by to neprekazalo.No kazdy uzna, ze 30 rocny chlap, ktory si pocas svojho vztahu vypisuje a vyvolava pernamentne s byvalou nie je v poriadku.
Uz neviem ako mu to mam povedat, a neviem kto teraz ma vyhladat psychologa,ja ci on..
Vopred dakujem za odpoved.
S pozdravom Michaela
miska_po
 
Príspevky: 1
Založený: Št Okt 21, 2010 8:20 am

Re: Tretia osoba vo vztahu..

Odoslaťod fyzik » St Nov 30, 2011 12:04 am

Ahoj Miska,

v case, ked toto pisem, uz to mas asi vyriesene.. ale pre pripad, ze bude mat niekto podobny problem...

ja som asi skor taky absolutisticky tvor, lebo nieco ako aktivna ex-frajerka neexistuje. bud to je vyriesene a kazdy si zije svoj zivot, a max sa obcas stretnut na kavicku a pohovorit partnerov (oboch, alebo ziadneho, ale neprichadza do uvahy, ze je jeden zadany a druhy nie). ale SMS, MMS a telefonaty kazdy druhy den su nepriatelne.

riesenia su v principe dve.

1. daj mu ultimatum. bud ona alebo ja. ak Ti je taka blizka, kludne si za nou chod. ak nie, tak s tym prestan. vyber si.
je to sice krute a trosku paranoidne, ale chlap co Ta ozaj lubi, to pochopi a prestane s tym. a chlap, co to nepochopi, a odide... takeho nepotrebujes.

2. napis tej ex a skus sa s nou dat do reci. mozno sa skamaratite a budes o kamaratku bohatsia a o kopu detailov o svojom terajsom mudrejsia. a mozno si niekoho nakoniec najde a budete mat dobrych rodinnych kamaratov.

vyber si. kazdopadne NIE JE NORMALNE, aby sa toto dialo len tak

F.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron