ublížila som mu

ublížila som mu

Odoslaťod lil » Pi Nov 27, 2009 8:23 am

Ahojte, už fakt neviem ako si mám poradiť sama, mám a vlastne už asi len mala som priateľa je to neskutočne skvelý človek, boli sme spolu už niekoľko mesiacov mala som ho veľmi rada aj on mňa i ked som z toho mala trochu obavy po predchádzajúcej skúsenosti ale bolo mi s ním skvelo potom sa stala jedna veľmi zlá vec a ja som sa snažila by silná, ale všetko to na mňa spadlo a ja som urobila veľkú hlúposť a ublížila som mu aj ked nechtiac vo veľmi chúlostivej veci, nemyslela som to tak ale to už mu asi nikdy nevysvetlím, čo mám robiť aby mi odpustil teraz sa cíti naozaj zle kvoli tomu všetkému, ale ja ho nechcem stratiť veľmi ho ľúbim je pre mňa všetkým.
lil
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Nov 27, 2009 8:17 am

Re: ublížila som mu

Odoslaťod M[a]nny » Ut Feb 02, 2010 12:47 am

Lil, asi by bolo lepšie rozpísať sa podrobnejšie. Čo je to chúlostivá vec? Pre každého to môže mať iný význam... Vravíte, že sa stalo niečo, čo ste spravili nechtiac. Podľa vašich riadkov ste sa pokúšali partnerovi vysvetliť, že to nebolo schválne, ale on to očividne neprijal. Myslím, že ak je naozaj taký skvelý ako o ňom píšete, určite by to pochopil a minimálne by mal snahu o tom hovoriť a riešiť to -> celé by to smerovalo k tomu, aby vás nestratil, pretože by mu na vás záležalo.

Takže buď ste to spravili naozaj omylom alebo ten váš text nie je úplne presný a pravdivý (skúste sa rozpísať viac). Mimochodom aká bola jeho reakcia?
M[a]nny
 
Príspevky: 4
Založený: Ut Feb 02, 2010 12:34 am


Naspäť na Partnerská kríza

cron