Ublížila som mu

Ublížila som mu

Odoslaťod Layla_1 » Pi Mar 09, 2012 10:44 am

Mám priateľa, ktorého nadovšetko milujem, moja najväčšia láska aj slabosť zároveň a aj ona mňa alebo aspoň určite miloval, bol ochotný pre mňa urobiť všetko, myslím že on ku mne cítil viac než lásku niečo výnimočne čo zažiješ len raz v živote teraz myslím že ma nenávidí aj keď sa to snažil poprieť. Boli sme spolu šťastný pár mesiacov než sa nám stala nehoda ale pri každej nehode je vinník a tým som ja. Ublížila som mu vo veľmi chúlostivej veci, aj keď nechtiac, ale to mi už neverí, strašne ma to mrzí čo sa stalo a teraz kvôli mne nemôže mať deti, to čo chcel najviac v celom svojom živote:(.. nikdy som mu nechcela tak ublížiť viem že teraz kvôli tomu trpí on aj ja, pre neho to bolo všetko, a teraz je to nočná mora, zničila som život jemu aj sebe, ako mám žiť s tým pocitom viny?.. Milujem ho a nechcem ho stratiť, aj keď viem že už nikdy nebude nič také ako predtým, neviem čo mám robiť či radšej odísť z jeho života aby zabudol na mňa aj keď povedal že na človeka ktorý mu zničil život nikdy nezabudne alebo ostať a snažiť sa prekonať to , chápem teraz že mi vraví také veci pretože určite pociťuje veľký hnev, aj keď mi vraví že ma stále ešte miluje myslím že už to tak nie je, pretože povedal že by nedokázal byť viac so mnou ale stále sme asi ešte nejako spolu teraz moc nie, chce byť chvíľu sám,... neviem som v koncoch.. potrebujem radu hocijakú...
Layla_1
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Mar 09, 2012 10:18 am

Re: Ublížila som mu

Odoslaťod clovek » Ne Mar 18, 2012 5:27 pm

mozno chvila odlucenia nieje naskodu,aspon vykend,tyzden.urcite si nechcela,neobvinuj sa.aj ja tuzim po dalsich detoch a zatial nic.ale hovori sa ze vsetko zle je na nieco dobre.je vela sposobou.musite sa stym naozaj vyrovnat a zit dalej.
clovek
 
Príspevky: 3
Založený: Ne Mar 18, 2012 5:02 pm

Re: Ublížila som mu

Odoslaťod fyzik » Pi Mar 30, 2012 6:14 pm

mila Layla,

budem kruty a priamy. To sa Ti ho podarilo vykastrovat? ci ako? si si 100% ista, ze je to tvoja vina? chcela si mu ublizit ci co?

Pozri, kazdy robi chyby, ale ak to clovek olutuje a pouci sa, tak nie je dovod, aby mu nebolo odpustene.

Ak si ho naozaj vykastrovala a mateto potvrdene aj od lekara, tak to asi bude najrozumnejsie skoncit. (pre Teba) je velmi pravdepodobne, ze nieco take na nom zanecha psychycke dosledky do konca zivota. dolezite je ale to, ze on bude teraz na koni, aj ked sa k Tebe vrati, lebo na vsetko co spravis zle, alebo co sravi zle on, bude na koni, lebo ty si ho pripravila o deti. nechaj to plavat a preboliet. ono to prejde. smutok prejde a hotovo. preboli.

nestastia sa stavaju, aj horsie. mohol skoncit na voziku, mohol zomriet. deti sa daju adoptovat alebo umelo oplodnit, zalezi na dovode. nepises, co sa stalo ani ako. to je dolezite. naozaj si len a len ty na vine? lebo na vsetko musia byt dvaja... nenechaj si zhadzovat vsetku vinu na seba len preto, lebo ste boli obaja nepozorni a JEMU sa ublizilo.

davaj si pozor na citove vydieranie.

F.

napis ako to dalej prebieha
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron