uprednostnuje ine predo mnou

uprednostnuje ine predo mnou

Odoslaťod lujzeta » Pi Mar 15, 2013 11:43 pm

Dobry den, chcela by som poradit s problemom, ktory mam s priatelom. Sme spolu cochvila 3 roky a posledne obdobie (1rok) neviem, ci si to zle vysvetlujem, ale tak to citim, uprednostni predo mnou svoju zalubu futbal. Chodim na vysoku skolu, on pracuje, do toho studuje, takze nemame na seba velmi vela casu a ked sa ten cas najde, tak pride den, ked ma trening/zapas a bez nejakeho rozmyslania si vyberie radsej to, napriek tomu, ze za cely tyzden sme boli spoli 15 hod a najblizsie min 2 tyzdne to nebude o nic viac. Ked sa na to ozvem, on si to nikdy neprizna, stale len vravi,ze on neuprednostnuje futbal, ze ja som najdolezitejsia a preco ho nepodporujem v tom, preco mu futbal vykrikujem, ked on ho hrava 20 rokov a ma ho rad. Taketo nieco sa uz taha dlho, aj ked predtym sme boli spolu viac. Neviem, co mam uz robit, pretoze on, aj ked mu o tom poviem, vobec neurobi opak alebo sa snazi mesiac a potom je to v tom ako predtym a ja nevladzem takto pokracovat. Mali sme spolu ten rok dost tazke obdobie, ale pomaly sa to davalo do poriadku. Problem bol aj v tom, ze ked sme sa dali dokopy, asi 2 roky bol pozorny, vsetko bolo fajn, hovorieval mi, co ku mne citi a aka som pre neho dolezita, ale ten posledny rok zrazu nic. Ked sme riesili nasu krizu, slubil, ze sa zmeni a ze sa bude snazit,lebo stale ku mne citi to iste a preto mi to bude davat najavo, ale zmohne sa na okrem slov lubim ta, ktore tu boli vzdy k nepatrnym chybas mi a tesim sa na teba. Slova ako nechcem o teba prist, si pre mna vsetko, milujem ta a podobne od neho nepocujem a su to slova pre mna potrebne k zivotu, slova, ktore necakam, ze budem pocuvat kazdy den, ale aspon raz za cas a nie je to o tom, ze patri k ludom, ktory nevyznavaju lasku slovami, pretoze on to robieval. Alebo sa stal takym clovekom, ze mu to robi problem? Poradte mi prosim ako sa stavat k tejto situaciu, co povedat a urobit, lebo ja si uz po tom vsetkom neviem dat rady a nechapem, co sa v nom zmenilo, ze bol minimalne rok uplne zly partner a teraz to stale nie je v poriadku. A napr aj v intimnom zivote je to ine. Vyhovorky, ze tak byvam unaveny alebo typu "tak prepac, ze nie som najlepsi milenec". Pada tento vztah alebo uz padol uplne, len si to ani jeden nevieme pripustit alebo co sa potom deje?
Velmi pekne dakujem za radu
lujzeta
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Mar 15, 2013 11:24 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron