Vážne problémy vo vzťahu

Vážne problémy vo vzťahu

Odoslaťod jales » So Feb 18, 2012 12:05 am

Dobrý deň,

s priateľom sme spolu rok a pol a v poslednej dobe sa hrozne veľa hádame, často na hlúpostiach, banalitách. Uvedomujem si, že naozaj to je veľmi často mojou vinou, pretože sa dokážem veľmi rýchlo nahnevať. Ale za posledné roky som si odžila dosť. Rodičia mali vždy idylický vzťah, až jedného dňa sme zistili, že otec má priateľku, s ktorou už je dva roky a odišiel od nás. Vždy dosť pil, ale nebolo to až také zlé, brali sme to relatívne v pohode, lebo nerobil žiadne problémy a mali sme naozaj veľmi pekný vzťah. No jeho odchod ma úplne položil a mala som hrozný problém s dôverou. A potom sa objavil on, môj terajší priateľ a vybudovali sme si veľmi pekný vzťah a opäť som nadobudla dôveru v niekoho. No, čím viac sme spolu a čím viac hovoríme o budúcnosti, ktorú by sme chceli stráviť spolu, tým horšie sa právam ja. Dokážem sa za neho nahnevať pre akúkoľvek maličkosť. Pre to, že je v práci dlhšie, ako má pracovnú dobu alebo, že ide s kamarátmi von. Naozaj neviem, čo mám robiť. Nechcem ho stratiť a chceli by sme to nejak vyriešiť.

Prosím Vás o rady, naozaj sa už začínam cítiť hrozne stratená. Ďakujem za všetky Vaše rady! :)
jales
 
Príspevky: 2
Založený: Št Feb 16, 2012 2:07 pm

Re: Vážne problémy vo vzťahu

Odoslaťod fyzik » Pi Mar 30, 2012 4:40 pm

nepisala si pred par dnami?

ak je to takto, tak si precitaj odpoved na predchadzajuci prispevok od Teba.

Ak chces jednoduchy recept, ako sa s tym vysporiadat, tak tu je:

Ak Ta tvoj frajer bude chciet podviest, tak Ta podvedie a hotovo. vyrovnaj sa s tym. Zamysli sa ale, co by sa stalo, keby ho dnes zrazilo auto a zomrel by. odisla si od neho bez toho, aby si mu povedala, ako ho lubis? boli ste pohadani a nezmierili ste sa? malo to vobec vyznam, ze ste sa pohadali?

jednoducho zi tu a teraz, neries, co by bolo, keby ....

Ak sa priliz bojis toho, ze Ta podvedie, tak mu priamo povedz, ako chces, aby to prebehlo. povedz mu napriklad, ze o tom chces vediet, ak by to nastalo, nech mas cas sa prisposobit. nech nedopadnes ako Tvoja mama. predstav si, zeby sa to stalo. a urob to viackrat. skus si predstavit, ako by si na to zareagovala a priprav sa na to. emocie prejdu.

Motivacia nakoniec: cim viac budes robit nervoznu ziarlivu furiu, tym rychlejsie si ho od seba odozenies. rozpravajte sa a doverujte si.

mozes si napriklad stanovit hranice, cez ktore neprejdes. Pivo je ok. robota len obcas, moze si ju brat domov. ak musi byt v praci, rada by si vedela, s kym. Ak ide na to pivo, tak mu ver a spytaj sa ho, ako bolo. Trochu volnosti a vela dovery chlapom prospieva. :)


vela zdaru

F.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron