ziarlivost, dovera, laska

ziarlivost, dovera, laska

Odoslaťod ivanocka » Po Sep 14, 2009 10:53 am

Momentalne sa nachadzam v takom stave, ze neviem v com je problem, ci je vo mne alebo v mojom priatelovi...skuste mi poradit, lebo ja uz naozaj neviem, co je normalne a co nie.
Som vo 4.rocniku na vysokej skole a moj priatel je teraz v 5.rocniku, spolu sme uz 5 rokov. Mam ho velmi rada a ja som vo vztahu ta, ktora lubi viac. Nase problemy zacali, ked som mu parkrat prisla na to, ze chatuje po nete (napr. Pokec) s cudzimi babami, uklada si ich fotky, pise si s nimi o sexe...zacala som byt ziarliva, a ja sa nedokazem tejto ziarlivosti zbavit. Uz som z toho zufala. Toto leto som zistila , ze jeho zaluba pokracuje, opat si vyhladava nove kamosky na Pokeci a predo mnou sa tvari, ze sa nic nedeje...moja ziarlivost dnes nema hranic, je mi stale do placu a som strasne na neho nastvana, ak sa naskytne nejaky problem, on ho so mnou nechce riesit ani sa so mnou rozpravat o nom. Taktiez som zistila, ze si chodi s kamoskami vonku, pritom ked ho zavolam ja , tak odmieta. Tvrdi, ze ma lubi, ja ho lubim takisto, ale nerobim mu to, co on mne...pre mna je chat s babami nevera....
Skuste mi nieco na to povedat, pre mna znamena vztah dovera k tomu druhemu, ale ja mu neverim, a neviem, co uz je pravda, a co je ziarlivost, najhorsie je, ze na to myslim kazdy den....
ivanocka
 
Príspevky: 1
Založený: Po Sep 14, 2009 10:39 am

Re: ziarlivost, dovera, laska

Odoslaťod danulka » Po Nov 09, 2009 9:51 pm

ahoj ivanocka,

zazila som nieco podobne..zial u mna to vystupnovalo do fazy, kedy sa to medzi nami nastrbilo natolko, ze aj ked sme boli zasnubeni..planovali spolocne byvanie, babo, svadbu..nasiel si inu..toto chatovanie a vsetko prerastlo do toho, ze sa zacal s jednou byvalou kamaratkou stretavat a dal sa s nou dokopy..neskutocne som trpela, ked som ich stretla vonku, ako jej dal pusu..v tej chvili som si zelala zomriet a nezelam to ani tej najvacsej bestii zazit take sklamanie..uplne som sa zosypala, prestala som jest, spat, den co den som plakala...vracala..ani neviem ako som sa s tym casom dokazala zmierit a ked som to prijala, ze zivot ide dalej ci s nim alebo bez neho..tak sa chcel vratit..poviem ti, dala som mu sancu, lebo som ho strasne milovala napriek vsetkomu..bolo to takzea stale to je..neverim mu, bojim sa sklamania..a asi ma to nikdy neprejde..
ked chcel sancu spat, zvazovala som to..podmienka toho bola, ze pojdeme k psychologicke, vedela som, ze to rozhodne a on mi da pokoj..ale na moje prekvapenie siel..
vies kde bol prvotny problem? v komunikacii..ked ta daco trapi, prejdite to spolu..rieste to..tiez sme spolu 5 rokov ako vy..
ten vztah ak niekam nerastie, tak skonci velmi zle..
drzim ti palce, nech ste obaja stastni a netrpite..
danulka
 
Príspevky: 1
Založený: Po Nov 09, 2009 9:43 pm

Re: ziarlivost, dovera, laska

Odoslaťod fyzik » St Nov 30, 2011 1:19 am

Mila Ivanocka,

ak mas polievku malo slanu, tak siahnes po soli a prisolis. nezacnes sa jedovat na kuchara, ze ju uvaril malo slanu.

toto nie je o tvojom Priatelovi ale o Tebe. Nebudem ho obhajovat, lebo toto sa skratka nerobi. rozhodne nie medzi pohlaviami. a rozhodne nie partnerovi alebo partnerke.
Na vyber mas tri riesenia:

1. das mu jasne ultimatum a to dodrzis. bud kamosky, alebo ja. vyber si. ak si vyberie kamosky, vyhrala si tiez, aspon bol uprimny a netrapil Ta dlho. ak si vyberie Teba, aspon mas istotu, ze si pre neho dolezita. A ODMEN HO ZA VYBER

2. zacni sa o chat a jeho kamaratky zaujimat tiez. ber to ako hobby. mozno by povazoval za sexy a rajcovne, pokial by si ho v istom momente nahradila a balila s jeho nickom nejaku jeho kamosku. :)

3. do tretice asi najlepsie ale najtazsie riesenie: zmen sa! zacni mysliet pozitivne, maj radost zo zivota, bal svojho chlapa. tajomstvo je: ze chlapi neznasaju ziarlive domace furie, ale miluju zeny plne zivota a radosti z neho, zeny sebavedome a sexy! stan sa takou a nikdy uz nesiahne po chate. daj mu to, co chlapi potrebuju, a to je uznanie, pocit dolezitosti, zodpovednost a najdolezitejsie, venuj mu skutocnu pozornost. nie len akoze ano, ja Ta lubim a ty ked ma lubis, tak sa venuj mne.

mozes kombinovat 2. a 3. riesenie, a ked to zlyha, stav na 3. pripadne rozchod.

S pozdravom,

F
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron