Zivot s rozvedeným s dietaťom

Zivot s rozvedeným s dietaťom

Odoslaťod maja3039 » St Jan 29, 2014 8:11 pm

Mala som 8 rocný vztah, celú vysokú skolu a cast strednej skoly. Vsetko bolo fajn, nastupila som do práce, chcela som s priatelom spolocne byvanie, avsak on nechcel. Zacali sme sa po praci stretavat s kolegami a kolegyňami. V jednú vecernú akciu mi moj nadriadený povedal, ze sa ide rozvadzať, prv som tomu nekladla velkú vahu, ale potom to bolo už o niečom viac, pisali sme si, stretávali sme sa a podobne. On sa vsak po rozvode 2 krat vyspal so svojou exmanželkou, mňa to zlomilo, rozchádzala som sa tiež so svojím priatelom. Trvalo to dlho, rodicia sa s tym doteraz nevedia vyrovnať. Nemohla som ho navstevovat, tak on si myslel, ze s ním nechcem byt, aj ked podla neho uz nam nic nebranilo byt spolu. Neskor si nasiel mladu pipku 20 ročnu, s ktorou bol mesiac, potom mi znovu lámal hlavu, ze ma lúbi a podobne, potom sa mu pritrafila dalsia. Tvrdil, ze nemame normalny vztah a chce to skúsiť s ňou. Napokon sa s nou rozisiel po mesiaci,lebo ma lubi, prisiel na to, ze chce byt so mnou. Sme spolu asi 8 mesiacov. Doma to je stale len o hadkach, neustale riesi s exmanzelkou dieta, nechce mu ju davat, vytyka mu ich zivot, na mňa kydá neustale... On chce, aby som sa k nemu nastahovala, avsak sa stale len hádame. Sme spolu 8 hodin v robote a on mi jedno milé slovo nepovie, vraj ma vela prace, pritom cez obed má cas aj na facebook. Nezaujíma sa kde som, ci pridem. Po praci sa len opyta: prides dnes? Ak odpoviem nie, hned ma iný program, nesnazí sa ma prehovorit... Mam pocit ze sa o mna nezaujíma. Jeho vyhovorka vsak je, ze po 16:00 sa mi bude venovat, kazdy druhý vikend, lebo medzitym je s dcerou a ked som s nimi, hrá sa s nou, ja som ako vzduch. Pritom mi tvrdi, ze chce, aby som s nimi trávila cas. Ja uz neviem ako si to mam vysvetlit. Neverím mu už vobec....
maja3039
 
Príspevky: 1
Založený: St Jan 29, 2014 7:49 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron