Klamstvo v partnerstve

Klamstvo v partnerstve

Odoslaťod Milkab » St Sep 16, 2009 5:40 pm

[color=#000080]Dobrý deň. mám veľký problém. Zoznamil som sa v marci toho rokus peknou ženou (54 r.)( ja mam 64 ) chodili sme na prechádzky, kde som sa jej nesmel dotktnúť no , povedal som si je to normálne a tak som bol trpezlivý a dočkal som sa . Bolo to krasne až niekedy v maji mi začala posielať na môj mail adresy akýchsi žien z web. stranky partneri.sk . Bol som veľmi prekvapený. Pýtal som sa jej čo to má znamenať. Povedala mi, že tie ženy čo mi posiela sú určite lepšie ako ona. Nerozumel som tomu a poviem pravdu nerozumiem tomu ani oteraz. Potom to prestalo. Chodila ku mne na chatu tu v Bratislave, Niekedy aj 3-4 x do týždňa. Moje city prerástli vo veľkú lásku. Mal som ju veľmi rád. ona mi tiež opätovala lasku a tvrdila mi že ma ľúbi. Bol som ako v siedmom nebi. Niekedy v maji mi povedala , že pojdeme na dovolenku do Egypta , no povedal som že žiaľ na tak drahú dovolenku nemám. Ja som totiž staval na chate kupeľnu WC a všetko ma stalo veľa peňazí a poviem pravdu aj som to trošku finančne podcenil. Vtedy som nepracoval , stavba bola financovaná z úspor . Potom sa stalo niečo nevídané. stale mi tvrdila, že mám iné ženy a vždy to skončilo hadkou, obyčajne sa to stalo pred víkendom. Ja som sa branil, vravel som jej načo by mi boli, mam teba a ty mi reku bohate stačíš. Potom mi posielala akési kopie mailov, ktoré som mal písať ja. No nebola to pravda. Ja som tie panie nepoznal a nikdy som žiadnej nepísal. Kamarati mi povedali aby som si daval pozor, lebo sa mi niekto dostal do mojho PC a môže mi škodiť. Aj som jej povedal či v tom nemá prsty ona, lebo mala klúče od branky aj od chaty. Čiže ak prišla na obed mala dosť času mi pozrieť poštu alebo napísať mail nejakej pani zo stranky zoznamka .sk ( tam sa netreba registrovať ) v mojom mene a samozrejme napísala moju mailovú adresu a nasledne prišla odpoveď. Ona si ju skopírovala a vymazala. T.j. ja som tú odpoveď ani nečítal. Ale tie maily ona používa ako dôkaz ,že som jej bol neverný. Ale medzi tým sem chodila, mali sme sex , chodili sme na výlety proste zdalo sa, že všetko je v poriadku. Potom prišlo k dovolenke, oznamila mi, že na dovolenku ide s kamaratkou , o ktorej nikdy sa ani slovíčkom nezmienila, nieje ani z BA ani kolektívu v práci. Bol som prekvapený, Dokonca jej na dovolenku požičala ale po poriadku. 24. 8. mi cez skype oznami že večer letí do EGYPTA. žE IDE DOMOV SA BALIť a aby som ju nečakal že nepríde,. Tak reku dobre. Večer som ju zavolal na skype.( Ma podnikový notbook, ten nosí si aj domov ). niekedy o deviatej mi zrazu vypla mobil ako aj PC. Bez vysvetlenia. V utorok som zistil, že je doma , bol som veľmi prekvapený že je doma reku veď si mala večer odletieť na dovolenku. povedala , že ide do Sharm el Sheik - u k červenému moru. odlieta večer. A zase že aby som ju nevyrušoval, že sa musí baliť a vypla mobil aj PC. Ráno som čakal SMS - ku že priletela v poriadku ale nič. Tak som okolo 9:30 zavolal do jej práce či niečo nevedia či im nepísala že je o.k. Na moje prekvapenie mi tam oznamili , že či mi to nepovedala ( tam ma poznajú, a vedia že spolu s Ivankou chodíme ), že odlieta dnes a rano bola vrátiť NTB. Potom mi zavolala okolo 11 hod. že čo je k obedu, ale že už to nesthne a povedala, aby som jej určite nevolal a v utorok o 04:00 môžem ísť pre ňu do Wiedne. reku a ty nejdeš do Shwechatu s autom ? ale že ide ale nevadí aspoň ma počkaš. Tak reku dobre. Vo štvrtok 27.08. mi poslala SMS -ku : SME NA DOVOLENKE S JANKOU . NEVOLAJ MI. ĽúBIM ŤA A MYSLíM NA TEBA. teda neozamila mi kde vlastne je ja som bol v tom že je v Egypte. Po čase sa ukázalo že bola s kamatkou v Tunise !!! V sobotu mi volala, že jej chýbam a pod a ľúbi ma a povedala aby som nechodil do wiedne že sa v utorok uvidíme. v pondelok som zistil že doma bola už v sobotu 5.09. !!! na otázku prečo ma klamala že nejde do Egypta, ale do Tunisu , potom prečo ma klamala že príde v utorok a prišla v sobotu a neoznamila mi to. Nevysvetlila mi kde bola v noci v pondelok aj v utorok ked mi vypla mobil aj PC.Ziaľ bez vysvetlenia. V sobotu 5 a 6. 09. som nevolala, bol som v tom že je v Egypte a mal som zakazané volať. To znamená že mala volno aj sobotu aj v nedelu. Mám podozrenie , že niekoho má a nechce sa priznať. nakoniec mi na vysvetlenie, vraj preto, lebo vraj mám iné ženy. ( čo kategorick odmietam). No v piatok 11.09. prišla a nestačila si odložiť kabelku a už sme boli v posteli celeé poobedie, a v sobotu tak isto. v nedeľu že pôjdeme na bicykel aj si ho doniesla, bolo dobre do 13: hod. Potom to začalo, že mam ženy a vraj si nedaM pokoj s nimi a ona končí naš vzťah. ja som sa branil a dožadoval som sa prečo ma klamala a prečo som nesmel ísť na dovolenku s ňou, ved keď požičala peniaze kamoške tak to mohla aj mne. Ale keby som vedel že ideme do Tunisu, na to by som mal . Povedala , že som sa vraj vyjadril : že môžeš isť ale bezo mňa!!! To odmetam . To by som predsa nikdy nepovedal. A tak sme pohnevaní. Zobrala si všetky veci, bicykel, proste všetko a kľúče, ktoré som jej niekedy s dôverou dal hodila na stôl a odišla. Prosím vás pomôžte mi ako ďalej, čo s tým vzťahom . Ako by ste vedeli vysvetlili to klamanie a spravanie. Je to normálne ? Ďakujem.
Milkab
 
Príspevky: 2
Založený: Ut Aug 25, 2009 2:15 pm

Naspäť na Iné

cron