novy start

novy start

Odoslaťod sovicka » St Jún 13, 2012 10:41 pm

fuch, vyrastala som s dvoma mladsimi sestrami ktore maju DMO. obe su mladsie no nikdy s nimi nebudem moct zajst na kavu a poklebetit o frajeroch. moje detstvo bolo ... no mohlo byt aj lepsie. boli sme na tom financne velmi zle. otec pracoval na poste kde vykladal baliky z vlaku a tam sa nasi aj zoznamili. Ked sme boli len dve sestry tak sa to este dalo matka bola normalna, starala sa o seba, chodievala upratovat do tesly kde mala aj nejake kamosky. no neskor sa narodila druha sestra ktora je na vozicku a vie povedat tak 5 slov. ssice keby ste ju poznali tak zistite ze v hlave jej to celkom pali ale nedokaze nic povedat len ukazuje a hmmka ale ked sa snazite tak pochopite co vravi. no a kedze mama zostala opatrovat sstry tak jej dost preplo. na zakladke to bol sami vysmech , niekto videl matku smatrat pri kontisoch a uz to vedela ela skola. hanbila somm sa no teraz uz nie, no a co! ved ti veci boli pre chudobnych a mama nas chcela len obliect. v skole som sa ucila dobre ale doma to stale bolo slabe stale som bola pre matku debilom. ked som chcela ist von alebo na diskoteku do casey co je len dole kopcom vinadale mi do stetiek a verte mi z az dost vulgarne a foter mi dal preistotu nakladacku; tak som dosla s opuchnutou papulpou von a citila som sa strasne vsetci mohli, aj na chatu do lesika ktory je par metrov od domu som nemohla a verte ze ziadne velke opijacky alebo drogy to nebolo pre nas. no a ani som sa nemusela pytat zas nakladacka krv z nosa a fijalova huba a kto bol ten najvacsi debil, no ja..mala som psa krasneho nemckeho ovciaka. volal ssa rex bol uzasny. foter ho mlatil ked si nesadol na prvy krat podla neho je normalne len tak preventivne strelit mu po gebuli alebo kusat ho do ucha ale to som zase je bola debil; raz som mala ist na prax do restiky foter mlatil matku zas kvoli nejakej vrtacke ktoru mu nechela kupit.. zastala som sa jej a dostala som aj ja, to som nemala kvoli nej som zavolala co sa deje a nemohla som prist a ona? ona zase zacala nadavat mne prost zas som bola ja debil, len ja a stale ja. uz som pracovala a nemala som na psa tolko casu lebo o osmej do roboty a najskor o jdnej rano domov. matka skriekala ze ona s nim chodit von nebude a tak kym som bola v robote ho dala utratit. bola to moja chyba pretoze v ten den mi vykrikovala ze ho da utratit a ja som jej povedala a nech. sla som do roboty pes ma odprevadzal ku dveram a ja som ho poslala prec nech ma neotravuje. foter dosiel za mnou do roboty a mne sa zrutil cely svet a a ko argumant mi povedal ze ona sa mu vyhrazala ze mu preda auto ked ho neda odpalit; anoa ko spinaveho psa. boze ved to bol moj zmysel zivota mal uz jedenast rokov a nasla som ho ked mal rok. chyba mi ja viem je to zviera pes ale komu sa mam vyrozpravat nikto sa ku mne neprituli ked placem nepolozi mi chlpatu hlavu na kolena a neliska sa nikto ma neuklada spat nkto mi nekradne rezen sz taniera a nelozi za mnou na strom ako macka uz ziadne nocne vencenie na kopci ja premyslam pri cige a havko beha.ubehli uz styri roki mozno aj pat a mne stale chyba ten pocit ze ma predsa mal niekto uprimne rad. teraz zijem s priatelom a vsetok ten smutok tu bolest prenasam na neho. dlho nepracoval a vela pil a na mne to takisto nechalo stopy. boli aj domace bitky ale tak ako dokazem ja vystelovat cloveka tak to ani nechcite vediet... trapil sa citil sa neschopne ze ja vsetko taham a on semtam brigada.nasho psa ktoreho sme dostali od kamarata som nenavidela lebo sa pchal len priatelovi do riti som nenavidela. sex ten sme vtdy nemali rok po roku som otehotnela. dietatko zomrelo ked som bola v tretom mesiaci pretoze mam trombofiliu takze som si mala pichat injekcie to nik nvedel.. potom nastali tir bitky strasne hadky a ja som uz naozaj bola na hranici uplneho zlyhania cloveka. trvalo to zhruba vyse roka. ale prkonali sme to. priatel si nasiel dobru pracu, zacalo sa nam drit a dokonca aj so psom si rozumiem. ale mam strasne zmeny nalad. neviem preco, uz to trva dost rokov a nechcem byt taka. vsetko je v poriadku no ja mam zrazu ze nieje a musim kricat a vyrivat a ndokzzem sa kontrolovat. stale som nervozna, som tucna a zla. mam zapalenu achylovku, robim casnicku priatelovi sa nechce so mnou milovat lebo som na neho zla a mna to tak vytaca ze nedokazem schudnut hlupych desat kil a to ze ma boli noha ze sa spravam ako cvok ja neviem som chora mam brat lieky alebo co? chcla som zacat chodit na zzumbu ale vyskusala som to tri krat bavi ma to j to super al ja s tou nohou nemozem ani dupnut. chcela by som sa nejako odreagovat. chcem byt stastna ale ja neviem ako mam byt stastna. som veselej povahy som vtipna v praci sami smiech ale chcem sa smiat aj doma chcem mat stastny domov ale ja neviem ako mi ma prestat nieco vadit ked ani neviem preco mi to vadi.
sovicka
 
Príspevky: 1
Založený: St Jún 13, 2012 9:46 pm

Naspäť na Depresia a smútok