milostny život je tabu

milostny život je tabu

Odoslaťod lienka » Ut Jún 08, 2010 4:02 pm

Dobrý deň, je to už dosť dlho čo ma trápi problém, ktorý sa týka tej sexuálnej stránky. Je to už viac ako dva roky kedy som mala intenzívenší sexuálny a citový život. Nakoľko sa vyskytli vo vzťahu veľké nezhody s partnerom sme sa rozišli. Od tej doby sexuálny život je uplne na minime. Nerada by som sa považovala za nejaku nymfomaku alebo niečo, ale začínam mať veľké absencie koli tomu, žiadne objatie pohladkanie a už vobec nie sexuálny život teraz nevediem. Lenže čo je na tom to horšie dostávam sa do stavu určitého rozporu. Ak by som tuto potrebu potrebovala uspokojiť neviem si ju od muža vyžiadať, lebo som presvedčená že o tieto veci je neprípustné žiadať.Nežiadam ani tak návod ako to uspokojiť, je to len opísane problému, potrebujem vedieť ako sa s tým vysporiadať, kym takýto sexuálny život začnem. Momentálne je prednejšie študium a priateľa bližšieho nemám. Ale nechcem klamať ani seba že mi to nechýba. dokonca velmi.Nestanem sa že citovo ochladnem,voči tomu?, chýba mi pocit že ma niekto obíjme pohladká atď. všetko čo patri k milostnému životu.Myslela som že to premňa, nieje vôbec dôležité, ale zistila som že som nespokojna .Nechcem mať z toho depresiu. Vďaka za odbornejšiu radu, pekný deň :)
lienka
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Jún 08, 2010 3:30 pm

Naspäť na Iné