rozchod s kolegyňou

rozchod s kolegyňou

Odoslaťod tomi » So Nov 21, 2015 10:47 am

Dobrý deň,
mám problém a neviem ako ďalej, pred rokom v decembri som si začal s kolegyňou,(rozvedená so synom, tri roky bola sama, stále mi vravela že bola dlho sama, že chce niekoho o koho sa oprie), bolo to mesiac po tom ako som sa rozišiel s priateľkou po ôsmych rokoch. Na začiatku sme to brali len ako sex, ale po čase sa stalo to že sme sa zaľúbili fungovali sme spolu, trávili všetok voľný čas, chodil som k jej rodine, v práci o tom nikto nevedel. Asi pred tromi mesiacmi k nám nastúpil nový čašník a ona si začala s ním, ja som sa to dozvedel náhodou, ona náš vzťah ukončila, neviem pochopiť ako to mohla spraviť, pretože jej exmanžel ju podvádzal s kolegyňou a aj preto sa rozviedli, stále mi vravela že keď si niekoho nájdem tak nech jej to poviem a nech jej neklamem, jej nový priateľ odchadza do zahraničia, v práci pôsobí ako sukničkár. Najhoršie na tom je to, že ma povýšili a teraz pracujem ako vedúci a asi dva týždňe pred tým ako sa to stalo sa ma šéf pýtal, či to beriem. Neviem ako mám fungovať ďalej, pretože ju stále ľúbim, veľmi mi chýba, denne ju mám na očiach a stačí že počujem jej hlas alebo ju uvidím, nedokážem sa sústrediť na prácu, neviem myslieť na nič iné, po nociach nespím, nejem, fungujem na káve a na energetických nápojoch, vyfajčím krabičku denne. Neviem ako to mám poriešiť aby to bolo v poriadku
tomi
 
Príspevky: 1
Založený: So Nov 21, 2015 10:20 am

Naspäť na Rozvod

cron