Sexualita, orientácia

Sexualita, orientácia

Odoslaťod Chikashi » Ut Máj 17, 2016 11:07 am

Ahoj. Je to teraz "bežný" problém a internet je zahltený diskusiami o homosexualite. No stále nie som spokojná s tým, čo nájdem alebo čo mi povedia.

Mám 17 rokov, prvý krát som sa stretla s homosexualitou v 14 rokoch. Odvtedy moje pokusy o vzťahy či už s dievčaťom alebo chlapcom ma doviedli k určitému prijatiu seba samej. Nehľadám v tom inakosť, možno dúfam, že je to len dočasné (hormóny, zlá skúsenosť s muža...). Priťahujú ma aj muži aj ženy.

Mám dve otázky. Zaujíma ma váš pohľad na homosexualitu. Mimochodom som veriaca a pokúšam sa s tým vyrovnať a aktívne hľadám Boha.
To, čo ma naozaj trápi, je môj pocit zo seba. Cítim sa viac mužom ako ženou. Bojím sa obliekať ako muž, no keď to spravím pre seba, cítim sa lepšie. Dodá mi to sebavedomie, zatiaľ čo šaty neznesiem. Od detstva som siahla skôr po autíčku ako po bábike, moje počínanie a zmýšľanie je mužské aj ženské. Ako žena sa cítim len málokedy. Od detstva som trpela fóbiou s mužov a až na konci základnej som si to uvedomila (v tom čase som začala žiť v reálnom svete viac ako vo svojej mysli) a začala s tým bojovať. V prítomnosti muža sa cítim zvláštne, niekedy dokonca ako žena. Pri ženách mám nutkanie ich ochraňovať...

Neviem, či som chorá alebo je to normálne alebo čo... Len chcem vedieť niečí názor, možno radu čo mám robiť. Ak jediným spôsobom je ignorovať to, vložím do toho všetko.

Ďakujem.


Tému naposledy oživil Chikashi dňa Ut Máj 17, 2016 11:07 am.
Chikashi
 
Príspevky: 2
Založený: Po Máj 16, 2016 6:33 pm

Naspäť na Zmätok a bezradnosť

cron