Nebol môj prvý.

Nebol môj prvý.

Odoslaťod aragonia » Po Máj 30, 2016 2:34 am

Môj problém spočíva v tom, že môj manžel nebol môj prvý a nedokáže sa s tým vyrovnať.Cítim to celých 30 rokov, čo sme spolu. Ale teraz ma začal ignorovať a hovorí, že tak už nevie ďalej žiť. Máme štyri dospelé, zdravé a šikovné deti.Je pravda, že som mu to nepovedala, lebo sa nepýtal. Dozvedel sa to až tesne pred svadbou. Vtedy som tomu neprikladala dôležitosť. Mala som pred ním priateľa, aj keď krátko. Keď ma ,, zbalil" môj terajší manžel, bola som akoby v tom siedmom nebi a na nič iné som nemyslela. Bola som doňho zamilovaná už dávno a on si ma ani len nevšimol.Počas tých spoločných rokov som sa tej téme vyhýbala. Viem, že som nekonala správne. Cíti sa oklamaný, podvedený a potupený, že so mnou, takou žije. Odkedy sme spolu, nikdy som ho nepodviedla. Neviem, čo mám robiť. Cítim, že ma nemiluje, dokonca mnou opovrhuje.Ja ho mám stále rada. Cítim sa, ako najväčšia nehanebnica na svete. A mám pocit, keď sa pozerám okolo seba, že všetky ženy sa vydávali poctivé, len ja nie. Poraďte, ako ďalej...
aragonia
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Máj 20, 2016 5:23 pm

Naspäť na Partnerská kríza