Kríza alebo čo ?

Kríza alebo čo ?

Odoslaťod Sophia2912 » Ne Júl 17, 2016 9:51 am

Dobrý deň, mala by som otázku keďže si už naozaj neviem rady. S priatelom som bola 7 mesiacov, rozišli sme sa pred zopár dňami avšak nepochopitelné ako. Začali problémy keď začal chodiť von s kamarátmi. Pred týždňom mi tvrdil, že kvôli môjmu programu musí byť viac s kamarátmi a nie je to takto dobré. Potom išli na výlet stále sme si písali keď mal čas, potom keď sa vrátili hneď chcel aby som k nim išla lebo som mu vraj veľmi chýbala. Deň po výlete zamnou prišiel avšak len na 2 hodiny a hneď utekal za kamarátmi, tento ťah mi veľmi ublížil. Druhý deň bol len somnou a bolo všetko v poriadku, posledný deň čo sme boli spolu bol tiež somnou a potom zas s kamarátmi, ťahy mal také, že neustále chcel pusu a podobne, ale zbadala som zvlástne chovanie. Keď som mu v ten večer povedala, že to nezvládam, povedal, že necíti vo vzťahu to puto ako na začiatku a potrebuje pauzu, aby si uvedomil, že ma potrebuje a že si ma chce znovu získať. Písal mi že sa bojí že sa rozídeme a nechce sa rozísť. Deň na to prišiel zamnou s tým, že vie už čo chce. Podotýkam, že prišiel KU MNE DOMOV. Hneď ako ma uvidel ma išiel objať a chcel vojsť domov, avšak som mu povedala že nie ostanme pred domom radšej. Povedal, že sa chce rozísť lebo nevie či ma miluje, že potrebuje zábavu, ktorú vraj ja nemám rada. Pričom až doteraz vždy ked sme boli na zábave chcel ísť domov a byť len somnou. Nikdy takéto ťahy nemal. Povedal, že jeho láska klesala, lebo so náladová (som, ale slúbili sme si, že sa zmneím a dáme do do pohody) Nechápem toto chovanie. Potom somnou bol ešte 2 hodiny, obíjmal ma, chytal ma za ruky, dvíhal ma a zabával sa somnou, akokeby sme sa ani nerozišli. Keď odchádzal lebo musel kvôli vybavovačkám, a povedala som mu, že mi bude chýbať, mi poedal "aj ty mne velmi.." Viete mi povedať názor čo sa deje a či toto môže byť v poriadku? Lebo naozaj to neviem ani najmenej na svete pochopiť, akokeby to nebol on, akokeby ho vymenili za niekoho cudzieho.
Sophia2912
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Júl 17, 2016 9:41 am

Naspäť na Partnerská kríza

cron