Už nevladzem

Už nevladzem

Odoslaťod Aremi » Ne Sep 17, 2017 9:15 pm

No ani neviem kde mam zacat

Som mlada zena ( tesne pred 25) a moj zivot sa ruti priamociaro do priepasti. Za posledne dva roky som dvakrat zachranila zivot babke raz mame a raz otcovi. Je jedno ci zo zdravotnych dovodov alebo chceli skoncit tak ako teraz ja. A keby nebolo dost tak pred pol rokom sa vratila sestra ktora vsetkych len vyuziva a ked jej nieco nesadne tak fyzicky utoci na vsetko okolo, vcetne mna. Mam dost vsetkych tych skrabancov, kopancov a kusancov za to ze branin niekoho z rodiny. A oni sa ohradzuju tym ze je chora ( na hlavu) a ja mam byt ta zla ked ich branim... stale byt otloukanek a hromozvod.. nevladzem takto dalej zit... v jednom kole a kolotoci psichyckych a fyzickych utokov... stale dokola a dokola. A skoncila som bez priatelov, bez akehokolvek vztahu uplne sama v strede bojiska ako za svetovej vojny a do toho mam este pracovat a starat sa? Nemozem... a od nich nie je uniku ani prestahovanim sa... chcem skoncit... ano je to sobecke ale mam dost... uz toho viac nezvladnem
Aremi
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Sep 17, 2017 9:00 pm

Re: Už nevladzem

Odoslaťod domča » Št Sep 28, 2017 7:57 pm

Nevzdávaj sa. V živote vždy bývajú ťažké obdobia. Niekedy sú menej ťažké, niekedy viac, niekedy trvajú krátko a niekedy dlho. Niekedy máš pocit že už neexistuje žiadne východisko , ale to neznamená že to tak je. Prosím nestrácaj nádej, kašli na ľudí čo ti v živote ubližujú a sústreď sa na pozitívne veci. Aj keď si myslíš že teraz nič pozitívne nieje tak sa mýliš, Vždy sa niečo nájde. Začať musíš od svojho vnútra. Všetko začína u teba. Odporúčam ti prečítať si knihu Secret alebo Veľký skok.. alebo je dosť podobných, možno si povieš že to je blbosť ale keby to skúsiš po čase by si zistila že nieje. Choď do kníhkupectva pri EZOTERIKU a hladaj knihy čo som ti poradila. Sú tam aj knihy o depresii a podobne a niektoré z nich sú fakt dobré. Ak chceš som tu pre teba. Keď budeš potrebovať napíš :)
domča
 
Príspevky: 4
Založený: Po Júl 24, 2017 1:55 am


Naspäť na Samovražda

cron