pomoc s riesienim DEPRESIE mozno rozdvojenej osobnosti.

pomoc s riesienim DEPRESIE mozno rozdvojenej osobnosti.

Odoslaťod eZio » So Dec 30, 2017 7:06 pm

Dobry den,
neviem ci toto nejako pomoze ale uz neviem ako pomoct priatelke tak tu pisem a dufam, ze mi nejak pomozete. Toto je taky mix vztahu ale tu ide skor asi o tu depresiu a osobnost preto to pissem tu.
Mam priatelku ktora ma depresie a asi aj rozdvojenu osobnost. Ide o to, ze v 12rokov stratila platonicku lasku ktora jej umrela a bola nanho naviazana velmi. Od vted mala len jedneho chalana a teraz ma mna.
Na zaciatku sa ma snazila odohnat, nech zabudnem na nu, ze mi ublizi a ze sa nemam zalubit. A toho som sa aj drzal ale po asi necelom mesiaci kazdodenneho pisania som zmizol na 3 dni a nedal o sebe nic vediet ani jej. Ked som prisiel pisala ako sa velmi bala o mna a ze ten strach uz nechce znova prezivat. Predpokladam, ze sa jej vybavila trauma z detstva a ten strach, ze stratila aj mna. Ale po tyzdni ako mala depresie plakala a posielala ma chladne od seba a vzdy som sa k nej snazil prist aby som bol pri nej ale vzdy napisala, zee nemam chodit pocuvol som ju co som asi urobil chybu, nwm. ale po tyzdni placu a praskov/utlmovakov sa dala do kopy a povedali sme si co k sebe citime a ja som jej povedal, ze Uz ju nevyplasim.
Mesiac sme spolu uz vo vztahu a vazne ma lubi a je nam dore vidim, ze je ststna a aj mi to hovori. Ale teraz som zase zmizol na 24 hodin ale nie umyselne a ona mi 3x volala ale nemal som nabity mobil tak som nezdvihol a na druhy den mi pisala ako sa zase bala a ze mali by sme to vazne skoncit, lebo takto to nejde a ak ostanem tak sa zacne odosobnovat odomna aby sa tak nebala ked nebude naviazana. a ja som sa jej snazil vysvetlit, ze to by ma prestala casom lubit to je skoro ako rozchod. a biju sa v nej dve osoby. Dobra ked ma lubi a je nam dobre a zla ktora zatial prisla vzdy po tom ked som ju takto vylakal, ked ma nenavidi a snazi sa ma odohnat. a nechce sa stretnut ani nic. Plus stale mysli na toho co jej umrel, chodi mu casto na hrob a pise mu aj ked jej nikdy neodppise. a aj mi povedala, ze jej prava dusicka umrela. A neviem ako jej pomoct aby sa aspon z tych depresii dostala a rada pomaha detom. a obzvlast romskym j dobra dusa ale raz mi povedala ked bola nahnevana od toho mojho zmiznutia, ze chce zomriet a keby si mala zvolit medzi pomocou ddetom a smrtou tak voli smrt. Ma vazny problem ale psychiater jej asi nepomohol nwm lebo bola za nim kedysi mi tvrdila ale v poriadku nie je. Na prd je aj to ze ma psychologicku skolu cize triky psychlogov asi na nu nezaberaju.
Nerada spoznava novych ludi a dotyk ako podanie ruky na zoznamenie nema rada pri cudzich. Ale asi sa v nej fakt biju 2osoby alebo to iba ja tak vnimam nwm. Lebo ked je v pohode tak je normalna zabavna super baba a ked ma depky je zle, velmi zle. A tiez v rodine mala problemy s ocom. Nwm co presne.
Prosim poradte mi nejako odpoviem vam aj na dalsie otazky ak to budete potrebovat.
eZio
 
Príspevky: 1
Založený: So Dec 30, 2017 6:50 pm

Naspäť na Depresia a smútok

cron