vystupovanie pred ľudmi

vystupovanie pred ľudmi

Odoslaťod janka15 » Št Aug 19, 2010 2:08 pm

Dobrý deň.Som v koncoch.Skončila mi materská a chytro hľadať prácu.Môj problém začal pred cca 2 týždňami na jednom konkurze.Cele vedenie podniku si prišlo prezrieť uchádzačov o pozíciu operátorov a mali sme o sebe rozprávať.Zrazu sa ma zmohol taký strach a panika,že som sa začala celá triasť,nemohla som ani hlavu zdvihnuť a pozrieť pred seba,mala som pocit že sa mi hlava trasie,možno sa aj triasla,ruky spotené,trasúce,UTIEKLA SOM.Zmarila som šancu mať prácu.No,snad sa to už nestane..myslela som si..Ale teraz som bola v obchode,a pani za mnou ma uprene sledovala akonahle som si to všimla..KONIEC,triaška , s rukami som nemohla pohnuť a triasli sa,aj hlava,vydavok som len tak tak so zmeravenými rukami pozbierala z pultu....keby sa dalo tak by som aj nakupene veci zabudla...vyfrčala som von z obchodu,mala som pocit na zvracanie ale nevracala som,potom mi ostali oči len pre plač..Prečo? Prečo sa mi to deje? A sobotu mám skúšku externe si robím maturitu,nie je to prvá skúška,predchádzajuce som zvládla...Určite sa mi to stane aj tam..Skolabujem..Som vydatá a mám krásnu dcerku,s manželom sme šťastní,nikdy som nemala takýto problém..čo mi na to povie ak si koli tomu nenajdem prácu??? Stredu mám další konkurz o prácu predavačky....Bojím sa,velmi sa bojím...čo mám robiť? Vobec neviem...Predtým som bola práveže odvážna..Môže za to 3 roky domasedenia na materskej? že sme sa odsťahovali do iného mesta a tu som sa citila trošku osamotene?Alebo pred 3 týždňami som odpadla vo vlaku ako som si dolamala prst?Mohlo toto zapríčiniť niečo také???
janka15
 
Príspevky: 1
Založený: Št Aug 19, 2010 1:55 pm

Naspäť na Úzkosť a strach