Komplikované

Komplikované

Odoslaťod zhzuzulka » Pi Apr 29, 2011 10:31 am

Mám 19 rokov. Moji rodičia sa rozviedli keď som mala 13. Otec mamu bil, bol aj v base. Neskôr ho pustili, rodičia sa rozviedli a s mamkou sme sa presťahovali na dedinu. Otec neplatil výživné a doteraz je celoštátne hľadaný. Všetko bolo krásne, už žiadny alkohol, hádky a bitky. Rok na to diagnostikovali mojej mame rakovinu. Podstúpila v priebehu roka asi 5 operácií, ožarovanie, chemoterapiu. Pred rokom zomrela. Mám sestru, je odomňa o dva roky staršia. Našla si priateľa a domov chodí len občas. Ja ešte stále navštevujem strednú školu, ochvíľu maturujem. V škole dosahujem vynikajúce výsledky. Už tri roky chodím s mojim priateľom. Stál pri mne na maminom pohrebe, vie o mne všetko, ale jeho rodina nie je vyrovnaná s tým, že citujem *to dievča je z rozvedenej rodiny*. Asi pred troma mesiacmi priateľ nastúpil do práce k svojmu otcovi. Znova tam býva, predtým žil u mňa. Teraz ku mne chodí len na víkend. A tu je ten problém. Neviem opísať ako sa dokázal zmeniť,strašne sa zameral na prácu a nič iné ho nezaujíma. Keď je so mnou, stále vraví *nech už je pondelok*, netuší ako ma to bolí. Keď potrebujem aby ma podržal, potrebujem pomoc od človeka ktorého nadovšetko milujem,zbadám človeka ktorého nepoznám. Plačem, povie mi neplač a tým to hasne. Nespoznávam ho. Dobre viem že také veci by sa mali riešiť normálne, porozprávať sa, ale keď sa mu snažím vysvetliť že mi chýba, že sa mi stráca, smeje sa mi. Alebo povie *zajtra bude lepšie*... Mala som v ňom oporu, obrovskú, kôli nemu som žila, a teraz? Po nociach sama plačem a trápi ma to, skúsila som všetko možné ale neviem ako sa vysporiadať s takým životom. Hovorí sa že po každej búrke výjde slnko, ale? Ja už ďalej nevládzem hrať na všetkých že je všetko v poriadku, som na tom zle ako fyzicky, tak aj psychicky... Celý život sa mi rúca, no keď vyjdem von, každého klamem... Mám pocit že všetci odomňa sú lepší ako ja, vždy sa snažím každému vyhovieť... Bojím sa ľudí, bojím sa konfliktov. Tak prosím o radu. Vydím to ako začarovaný kruh z ktorého vedie len jedna cesta. Smrť.
zhzuzulka
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Apr 29, 2011 10:10 am

Naspäť na Iné