Neviem,čo chcem :(

Neviem,čo chcem :(

Odoslaťod Domka22 » Št Okt 10, 2013 2:46 pm

Ahojte všetci.Mám 21 rokov, priateľ má 25 a sme spolu už viac 6 rokov.Zdá sa mi, že môj problém súvisí s neverou.To bola pre mňa vec neodpustiteľná a u mňa nemožná až dokým som nespoznala jeho kolegu. Priťahuje ma tak, ako nikto nikdy predtým.Všetko začalo jedným víkendom, oslavovali sme a keďže priateľov harmonogram bol taký (práca, jedlo, sprcha, spať) tak som s viacerými zostala oslavovať a nakoniec som zostala s jeho kolegom sama..Jednoducho sme sa spolu vyspali.Priateľovi som to povedala, pretože som sa mu nevedela pozrieť do očí. Dal mi druhú šancu, ale ja som to znovu zopakovala.S jeho kolegom som si aj po tom všetkom písala, je nepriamy a podľa mňa neúprimný.Je to veľmi príťažlivý chlap a viem že žien v jeho živote bolo naozaj veľa. Raz mi dal niečo najavo, že ma chce (podľa mňa ide len o sex). Veľa krát som mu písala, že stále na neho myslím a dúfam, že čoskoro na neho zabudnem.Písala som mu dosť často a viem, že jeho nezaujímalo o mne asi nič. Zase som mu napísala, pretože sa s ním nestretávam a keď som ho stretla, tak som sa na neho ani nepozrela..Chcela som mu to vysvetliť, aby sa nenahneval. Správu ignoroval. Mám zo seba strašný pocit, niekomu sa vnucujem a doma mám chlapa ktorý ma miluje.Od kedy som sa s ním vyspala, môj sex s priateľom vyzerá tak, že sa mi do toho jednoducho nechce. Mám chuť na sex, ale nie s ním..Toto je pre mňa ,,vysvetlenie". S priateľom si v celku rozumiem, máme podobné názory, moja rodina ho jednoducho miluje.Ale opustiť ho? to určite nie.Zodpovedá mojím požiadavkám, je rodinne založený..Milujem ho. Ale jeho kolega je pre mňa ,,magnet". Túžim po ňom, no on asi po mne nie. Je to začarovaný kruh. S jeho kolegom sa to ťahá už rok, myslím na neho, predstavujem si všelijaké veci a s priateľom žijem. Rozmýšľam aké by to bolo odísť a dať si s chlapmi pokoj. Môj problém spočíva v strachu začať odznova a sama. S priateľom žijeme v zahraničí, kde on pracuje, ja čakám na školu. Prosím poraďte mi ...Cítim sa ako niekto, kto sa znížil pod úroveň, neviem ako sa mám správať keď sa s jeho kolegom stretnem (je dosť možné, že sa pochváli s tým čo som mu písala) a to by bol veľký problém. Štve ma, že sex je v poslednej dobe pre mňa povinnosť..Neviem ani sama, čo to so mnou je. Hanbím sa za seba, ale svoje city dávam najavo..To čo stváram a píšem za priateľovým chrbtom ma trápi :( ĎAKUJEM PEKNE
Domka22
 
Príspevky: 1
Založený: Št Okt 10, 2013 2:14 pm

Naspäť na Psychológia a psychológovia

cron