Ako a zbavit samovražedných sklonov

Ako a zbavit samovražedných sklonov

Odoslaťod Mata168 » Ut Jan 29, 2013 4:17 pm

Dobrý den, mám 34 rokov, som 16 rokov vydatá a mám 4 deti vo veku 15, 14, 5 a 3 roky.. Moje problémy uz trvaju dlho a uvedomujem si, že by som mala vyhladat pomoc, ale vzdy sa vyhovorim na deti alebo čas. Mám obrovské problemy... S manželom sme sa uz niekolkokrat rozisli potom sme sa vratili k sebe znovu. Denne sme sa hádavali a aj teraz sa často hádavame. Tym že sme vsetko riešili pred detmi, nase dve staršie deti nemaju predomnou rešpekt, nepocuvaju ma, odvravaju, ked ich udrem vrátia mi, manžel vsetko dáva mne za vinu... Denne plačem, som zurivá, unavená, nevladzem nič robit... malé deti mi robia bordel, krik, starsie ma ničia inak a manžel? miesto opori mi vyčita všetko a neraz aj ponizuje. Viem nezvladam to, viem nie som dokonala manželka, matka... ale uz nevladzem, neviem sa postavit situacii a zacat bojovat, miesto toho plačem, preklinam svoj život a uvazujem ako si ublizit... Kde mám načerpat energiu?? nevladzem uz, mám zimnicu, herpesy a tlači ma na hrudi... Ako to vsetko zvladnut? Ako sa mám postavit k problemom a riešit ich s chladnou hlavou, bez kriku, plaču a preklinania... Niekedy sa mi nechce ani vstat uz z postele... nechodim von... nebavi ma uz nič... Prosim o pomoc.

Dakujem
Mata168
 
Príspevky: 3
Založený: Ut Jan 29, 2013 4:04 pm

Re: Ako a zbavit samovražedných sklonov

Odoslaťod Jara Bruchata » Po Máj 27, 2013 9:53 pm

Ahoj, skús si nájsť čas k tej lekárke, ona Ťa vypočuje, čo je príčina Vašich hádok a určite sa s takými situáciami stretla a aspoň dá radu, prípadne ti doporučí nejaké lieky na upokojenie. Nie si v takej situácii sama, veľa žien sa takto trápi.Držím Ti palce.
Jara Bruchata
 
Príspevky: 6
Založený: Po Máj 27, 2013 6:20 pm


Naspäť na Samovražda

cron