Uz to dalej takto nejde.

Uz to dalej takto nejde.

Odoslaťod martin304 » So Apr 22, 2017 12:02 pm

Ahoj.Som Martin mám 20 rokov.Už od narodenia som bol iný ako ostatny.Kvôli sociálnej fobii som nikdy nemal žiadnych priateľov a ani žiadny vzťah.Jednoducho neviem nadväzovať medziľudské vzťahy. Väčšinu života som sa to snažil ignorovať a hľadať si iné aktivity aby som na to myslel čo najmenej.Teraz som sa dostal do situácie kedy už dlhodobo rozmýšľam nad samovraždou.Vždy keď vidím ľudí v mojom veku ako sú šťastný zo svojimi partnermi príde mi ľúto že mňa nikdy nič takéto nestretne.Začal som užívať aj drogy lebo som počítal s tým za by mohli zmeniť môj pohľad na zivot , no v konečnom dôsledku sa moje depresie ešte zhoršili.Táto samota ma už ubíja a nemám chuť pokračovať ďalej.Ak má niekto podobný problém prosím odpiste mi.Rád by som sa z niekým o tom porozprával.
martin304
 
Príspevky: 3
Založený: So Apr 22, 2017 11:39 am

Re: Uz to dalej takto nejde.

Odoslaťod Rybicka » Ut Jún 13, 2017 8:09 am

Ahoj Martin,
úvodomTi chcem povedať, že všetci sú od narodenia iní, než ostatní. Niektorí sa však podvolia matrixu (systému), potlačia seba a nasadia si masku. Drvivá väčšina ľudí nie je takto šťastná, ale radi to tak prezentujú. Neporovnávaj sa s nimi, lebo nevieš čo sa skutočne odohráva v ich dušiach a čo sa im premáva hlavou večer, keď si ľahnú spať. Keď budeš žiť podľa svojho vlastného vnútra, a počúvať svoje srdce, vynoria sa ľudia, ktorí s tebou budú skutočne súznieť. Nehádž flintu do žita, prestaň si tvrdiť, že ťa šťastie nikdy nestretne. Začni ho radšej objavovať v drobných každodenných veciach. Čo máš rád? Čo ťa dokáže tak pohltiť, že pri tom zabúdaš na čas? Čo ti vyčadí úsmev na tvári? Každý z nás je tu na svete na niečo. Nikdo presne nevie načo, hoci niekedy to možno tušíme. Jedno slovko, ktoré povieš povedzme pani na zastávke môže zmeniť jej naladenie, a tá môže byť pre zmenu celkom milá na svojho muža, čo spôsobí, že ten bude v robote viac v pohode, čo spôsobí.... To je len príklad, nemusíš hladať a oslovovať pani na zastávkach :-)
Je to príklad toho, aký veľký vplyv náš život má, a nikdy nevieš pokiaľ ten vplyv siaha. Neochudobňuj svet o seba, lebo pre niečo tu si!
Keď všetko vidíš čierne, nenúť sa vidieť veci ružovo. Stačí hľadať odtieniky tmavomodrej. Pomaly ďalej zájdeš.
Budem rada ak si si v mojej odpovedi našiel niečo, čo ťa zaujalo. A kľudne mi napíš správu ak chceš.
Držím palce a posielam dva úsmevy, jedno nesmelé objatie a keď už drogy, tak sa prosím vyhni tým tvrdým.
Rybicka
 
Príspevky: 3
Založený: Po Jún 12, 2017 8:36 pm


Naspäť na Samovražda

cron