nemam alebo stracam sebavedomie

nemam alebo stracam sebavedomie

Odoslaťod karolina » Po Aug 20, 2012 2:02 pm

dobry den, chcela by som sa poradit pretoze sama neviem co chcem. nedavno som dostudovala obchodnu akademiu a teraz si hladam pracu. na to, ze mam zachvilu 20 rokov neviem varit a nie som vobec samostatna, spolahliva a ani moc komunikativna. bojim sa niekedy rozpravat s niekym len aby som sa neopytala nejaku blbost alebo pripadne neodpovedala blbo. niekedy si kamarati zo mna robia srandu, že som nechapava alebo až hlupa a mne to vadi ale ani neviem preco to niekedy povedia a pritom nepoviem nic hlupe. Ak mam ist nieco vybavit do banky alebo niekam inam tak sa bojim aby som nepovedala blbost alebo ak sa ma nieco opytaju tak nebudem vediet co odomna chce a tym padom nechcem pôsobit tak, ze som nechapava. mam pocit ako keby som mala strach sama zo seba a ze sa aj podcenujem a preto nejsom asi ani sebavedoma. mam sama v sebe zmätok a pritom som stastne zmaturovala.
mam oca, ktory ked nieco potrebujem tak vie mi vybavit, brata, ktory robi v banke takze tiez, ze mi pomoze najst si pracu v banke potom babku u ktorej teraz byvam a vari takze je o mna postarane a tym padom nie som donutena nieco robit sama a mozno sa aj bojim, že ja by som to nezvladla sa osamostatnit. neviem co mam robit alebo co na mne zmenit tak preto sa obraciam s pomocou na vas. vopred, dakujem.
karolina
 
Príspevky: 1
Založený: Po Aug 20, 2012 1:36 pm

Naspäť na Sebavedomie

cron