dvojročné dieta pýští

dvojročné dieta pýští

Odoslaťod zuzuk22 » Ut Mar 08, 2016 12:55 pm

Ahojte . Chcem sa poradiť. Chlapec ma 2 roky a 2 mesiace a uz som zufala z jeho správania sa :( zatial je jedinacik ale chceli by sme druhe aj teraz . Po prve este nerozpráva ale v tom nevidím až taký problém este. Sem tam povie mama papa jej ale väcsinou hovori po čínsky .... Nikto mu nic nerozumie .... Totálne hovadiny si blaboce .... Ale napíšem pre to . Píšem preto ze ako sa sprava .... Asi ked mal jeden rok som si našla v dedine kamošku co ma o mesiac staršie dievča a kazdy den sme boli spolu vonku alebo ku nim sme chodili vsetko v pohode hrali sa spolu až raz ked sme šli na postu alebo do obchodu neviem tak začal sem tam pyšťať alebo kryčať alebo ako to mam nazvať . Bud len tak alebo sa mu nieco nepáčilo neviem ... To mohol mat tak rok a 9 mesiacov cca uz neviem presne . A to dievcatko sa vždy strasne rozplakalo ked to urobil. Samozrejme uz spolu nechodime von ale ich stretávame na ulici . Potom jej to uz robil ako keby náročky a teraz casom to trvá stale . Ona nas este len zbadá na ulici uz plače a ona zasa pýští . Ale len pri tomto dievcätku . Pri iných deťoch z ulice nie . Ale uz začal pyšťať aj ked sme napr vonku a príhovori sa mu hocijaká žena . Ako by mal na všetky ženy alergiu alebo co ... Ja nechápem tomu . Ale na chlapov nie ... Myslite ze mam ísť s nim k psychologicke ? Lebo nepríde mi to normálne uz :(
zuzuk22
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Mar 08, 2016 12:50 pm

Naspäť na Problémy so správaním a výchovou

cron