Sexuálna zvedavosť syna

Sexuálna zvedavosť syna

Odoslaťod Eva1 » Ut Mar 20, 2012 10:54 pm

Dobrý deň, chcem sa opýtať na správanie svojho syna, má 7 rokov a nedávno ho začalo zaujímať jeho vlastné telo, jeho pohlavné orgány. Keďže ho vychovávam sama, s otcom sa stretáva raz do roky cez prázdniny, ináč sú v kontakte iba cez skype, neviem ako sa mám k tomu postaviť. Partnera nemám, ani v škole nemajú učiteľov, iba samé učiteľky. Syn si pozerá noviny a v nich keď vidí nahú ženu, chechtá sa hanblivo a potom zoberie noviny a odíde s nimi preč -- ide si obrázky fotiť.Minula som mu našla vo foťáku aj fotky jeho tela, pohlavných orgánov a neviem nakoľko je to normálne a ako sa mám k tomuto postaviť. Kúpila som mu knihu o chlapčenskom tele, keď sa začína meniť na chlapa, aby sme sa mohli porozprávať o všetkom čo chce vedieť a vidieť, je určená síce pre starších chlapcov, ale inú nepredávajú. Zaujímajú ho ale aj obrázky žien, no neviem nakoľko je v poriadku to, že ich fotí, lebo vraj časopis vyhodím a on sa chce pozerať. Dôveruje mi, a ja neviem ako sa mám zachovať. Myslím že ho v škole, alebo v družine starší spolužiaci nejako naočkovali touto témou, ale myslím si že je skoro. Potrebujem Vašu radu, ako sa mám zachovať, neviem či nepreháňam a s nikým iným sa na túto tému nechcem rozprávať, je to veľmi intímne. Syn nevie o tom že som videla fotky jeho tela vo foťáku, zmazala som ich, ale nevšimol si to a nechcem stratiť jeho dôveru. Povedala som mu, že mi môže povedať všetko, otázky aj myšlienky a dôverovať mi. Myslíte že by sme mali navštíviť psychológa? Vopred ďakujem za radu,Eva
Eva1
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Mar 20, 2012 10:52 pm

Naspäť na Problémy so správaním a výchovou

cron