napínanie na zvracanie

napínanie na zvracanie

Odoslaťod jessyjezz » Ut Jún 21, 2016 1:10 am

Zdravím. Už dva roky mám dosť vážny problém. Trvá to od pre mňa extremne stresujúcej situácie.... Akonáhle je predomnou nejaká stresujúca situácia napína ma na zvracanie, ale je to vážne nepríjemné. väčšinou sa to u mňa prejavuje hlavne ráno keď mám nejaké stresujúce obdobie, alebo jednoducho keď niesom štastný, keď mám nejaký problém, alebo stresujúca situácia. mám 20 rokov bežný človek. rozumiem si s ľudmi vediem spoločenský život a tiež mám kamarátov na ktorých sa môžem v prípade hoc vážnejšieho problému spoľahnúť v dne v noci. Ale k príznakom. hlavne ráno vstanem posadím sa na posteli a napne ma na zvracanie. V spoločnosti viacerých ľudí keď takopovediac zamestnávam mozog tento problém nemám. Povedal by som skôr že je to v mojom prípade prejav úzkosti. Stáva sa mi to výhradne ráno, alebo pred nejakým dôležitým stretnutím (práca) a dosť aj večer. Hlavne keď sa trošku vychýlim z pravidelného rituálu. Horšie je že sa mi to stáva napríklad pri kontakte s vodou ( plávanie, sprchovanie) čo je naozaj strašne nepríjemné. sprchujete sa a zrazu ste ako s 3promile a napína vás na zvracanie. Taktiež od tedy nemôžem plávať Tá moja stresujúca situácia z pred dvoch rokov avšak nijak nesúvisela s vodou (čo je pre mňa zaujímave) Je mi jasné že je to nejaký psychický blok. Neviem ako tomu zamädziť. Pochybujem že niekto z vás má takúto súsenosť, ale ak by mal, alebo aspoň nejakú radu bol by som neuveriteľne štastný. Mám kôli tomu problém vstat, dosť to obmedzuje môj spoločenský život ( keď mám ísť na rande tak ešte v aute pri vystupovaní ma napína. a kôli tomu mám porblém vykonávať nejakú stresujúcu činnosť
jessyjezz
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Jún 21, 2016 12:55 am

Naspäť na Úzkosť a strach

cron