NIEKTO JE ZA MŇOU

NIEKTO JE ZA MŇOU

Odoslaťod LOLALOLA » St Jan 28, 2015 2:33 pm

Dobrý deň, mám 13 rokov a už asi 5 rokov mám problém so zaspávaním. Väčšinou sa to prejavuje keď sú prázdniny, cez pracovné dni sa to prejavuje menej. Pri zaspávaní mám panický pocit, že je niekto za mňou a že sa na mňa niekto pozerá a usmieva. Je to veľmi nepríjemné, pretože niekedy sa hodiny neustále obraciam a cítim sa veľmi stiesnene. Následne sa vždy začnem potiť a srdce mi začne silno a rýchlo biť. Neviem, čo mám s tým robiť a niekedy som z toho veľmi zúfalá. Niekedy to mám aj cez deň. Keď napríklad sedím v izbe a robím si úlohy, tak mám pocit, že niekto za mňou stojí a musím sa neustále obracať. V takomto prípade mi malá úloha trvá cca hodinu. A väčšinou každú noc sa mi sníva sen, na ktorom konci sa vždy niekto na mňa pozrie a usmeje, ako keby ho napadlo niečo podozrivé. V tom okamihu sa vždy strašne vystraším, začnem kričať a nemôžem sa ovládať... Už to nevládzem trpieť a potešila by som sa nejakej rade. Za všetko vopred ďakujem. :roll:
LOLALOLA
 
Príspevky: 2
Založený: St Jan 28, 2015 2:28 pm

Re: NIEKTO JE ZA MŇOU

Odoslaťod kasper » Ut Mar 03, 2015 12:25 am

mohla by si mi o tom povedat viac? kto konkretne sa na teba usmieva? nejaky clovek? nieco ine?
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm

Re: NIEKTO JE ZA MŇOU

Odoslaťod LOLALOLA » Ut Máj 05, 2015 5:07 pm

No väčšinou sú to ľudia, ktorých poznám z reálneho života. Mne to pripadá, že nemám čisté svedomie, pretože vždy v tých snoch toho človeka ako keby napadlo, že som klamala. Alebo sa mi často snívajú sny, že s niekym sa rozprávam a zrazu si prezerám jeho občiansky preukaz (alebo niečo podobné :D ) a zistím, že on už dávno zomrel. Potom sa naňho pozriem a vtedy sa na mňa postupne začne usmievať. A v jeho očiach vždy vidím nejakú prefíkanosť (presne takto - :twisted: ) :/ :D . Ja viem, že to znie čudne, ale fakt mám s tým dosť veľké problémy. Alebo potom ráno keď sa zobudím, tak sa idem pozrieť do zrkadla, a keď sa zahľadím do svojich očí, tak sa úplne vystraším, lebo v nich zazriem nejakého netvora (alebo podobne). Ale najviac ma trápi to, že večer keď ležím v posteli, tak mám pocit, ako keby na mňa niekto pozeral zo zadu mojej hlavy. Následne sa hodinu obzerám za seba. A keď si poviem, že sa tam nesmiem pozerať, tak to vydržím asi 10 sekúnd a potom s veľkou panikou sa pozriem za seba. ...... ja viem, ja viem... som divná , ale fakt je to veľmi nepríjemné, až neznesiteľné :/ :/ :/ :/ :(
LOLALOLA
 
Príspevky: 2
Založený: St Jan 28, 2015 2:28 pm

Re: NIEKTO JE ZA MŇOU

Odoslaťod kasper » St Sep 09, 2015 2:57 am

ako urcite by si mala vyhadat nejakeho odbornika.....neskusala si to este?
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm


Naspäť na Úzkosť a strach

cron