petting

petting

Odoslaťod oliv66 » Ne Mar 12, 2017 6:28 pm

dobry den,ide o takuto vec. nespala som este s priatelom,takze som panna,ale mal uz vo mne prsty.... minule sa stala taka vec ze sme sa skadlili a penis pritlacil do vchdou vaginy tak mozno na cm alebo 2 ale nespravil sa do mna ani nic, potom som ho spravila a bol si to umyt aj ruky a vysusil sa do uteraka. potom sme pri sebe lezali mozno tak 15min a on sa zacal hrat so mnou,vlozil do mna prsty (ale nato si takisto davame pozor iba prve 2 clanky). ja som sa mu potom trosku hrala jyzskom s penisom a trosku ho obtieral o mna ale nespravil sa ani nic. neskor sme len tak rpi sebe lezali a potom sme sli tak po 15min si dat sprchu,co ma tam trosku este skladlil rukami.... o den nato som dostala mykozu a potom som bola tyzden chora, na antibiotikach. menstruacia mi meskala 8 dni (bezne mi meska tak 5,aj viac niekedy) a potom som ju dostala na 7 dni ako mavam ale bola slabsia a taka redsia . ta mesntruacia mi prisla od tych hradok po 17 dnoch a od vtedy som bola aj cely cas v strese nervozita a pod. a chcela som sa spytat ci je pri pettingu nejaka sanca na otehotnenie. dnes je to 26 den. robila som si od vtedy asi 4 tehotenske testy a vysli mi negativne, z toho jeden dnes rano ale ja som stale v strese a neviem preco,asi som si vsugerovala uz vsetky veci co som si nacitala na internete. tak som chcela aky mate vy nato nazor
oliv66
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Mar 12, 2017 6:27 pm

Re: petting

Odoslaťod Dasa » St Dec 12, 2018 8:48 pm

Nakazil ta a mas to na cely zivot aj on to dostal od nejakej inej
Dasa
 
Príspevky: 39
Založený: Ne Dec 09, 2018 8:34 pm


Naspäť na Úzkosť a strach

cron