Strach z nenájdenia si práce

Strach z nenájdenia si práce

Odoslaťod Lenulienka62 » Št Okt 08, 2009 8:46 pm

Dobrý deň.
Som absolventka Strednej odbornej školy. Už piaty mesiac sa snažím nájsť si prácu ale nedarí sa mi. Raz som skúsila prácu fin. poradcu, ale zistila som, ze to nieje praca pre mna, pretoze neviem presviedcat ludi. Lenže pomali ma chyta strach ze si robotu nenajdem. Chodila som uz aj pred tym psychologicke a dokonca aj psychiatricke, ale sa to zlepsilo. Teraz uz nechodim k nikomu, lebo to bola detska psychologicka a aj mi uz bolo dost dobre.
Lenze teraz, ako stale viac ubeha ten cas, a ja stale nemam ziadnu pracu, tak postupne ma chyta strach, ci si vobec niekedy nieco najdem, a z vnutra sa citim stale horsie. Neivem ani s kym sa mam o tom porozprvat, kto by mi mohol pomoct a pod.
Rozmyslala som aj ci exituje nejaky poradca pri hladani prace, ale nic som take nenasla. A na urade nam moc nepomahaju.
Obcas ma chytaju stavy, ked placem par hodin. Lenze... Ked k tomu pride este nahodou nejky problem, co ich je vela u nas, v nasej rodine, tak potom placem viac, a napadaju ma aj zle veci z minulosti, a vela krat sa az cela zacnem triast a neviem sa ukludnit, stale len placem...
Raz, asi pred tristvrte rokom mi zavolali aj sanitku, lebo mi bolo strasne zle, a cela som sa klepala a strasne dlho som plakala...
Nechcem brat zas lieky, ale tu naookoli ziadny dobry psycholog nieje...
Neviem co mam robit, ako si mam pomoct...
Bojim sa... Vela krat neviem co robim, ked zacnem az tak velmi plakat...
Lenulienka62
 
Príspevky: 1
Založený: Št Okt 08, 2009 8:36 pm

Naspäť na Úzkosť a strach

cron