strach so soferovania

strach so soferovania

Odoslaťod zlatko4545 » Po Jan 25, 2016 3:24 pm

ahojte, neviem ako zacat a ci ste sa stym uz stretli moj pribeh je jednoduchy. ako kazde dievca ked dospeje a dovrsi 18 rokov chce si zarobit peniaze na vodicky preukaz aj tak bolo. aj som ho spravila na jednotku vsetko mi slo super, tesila som sa uzivala som si jazdu a nevedela som sa dockat kedy budem soferovat doma, budem samostatnejsia a rodicom pomozem. otec mi nechcel dat auto feliciu 13 rocnu ze by som ju rozbila mala som sa podla jeho slov opytat ci mi brat dovoli on zas aby som sa opytala otca. dookola ten isty kolotoc opytaj sa. chodil somnou otec on sofer spovoliania zrejme si myslel ze ked mam vodicky ze mam 30 rocnu prax v soferovani. ucila som sa na fabii 1.4 benzin a ked som sadla do felicie bala som sa ako cert. no drzala som sa no to som netusila co ma s otcom bude cakat. hystorky ako ked vyletite s kopca na hlavnu alebo ked idete podla seba na to ako sa citite a zadre preco idem pomaly ( v dedine 50tka ,uska cesta oproti idu dvaja chotcovia plus dva psi ktori neboli priviazany ) vravim si idem pomaly nevies co sa moze stat to co mi povedal ma nastartovalo a pridala som ci mi tie psi nepresli pod auto??? a ja som potom bola najhorsia vycitky od otca ze by som sa nedoplatila....plakala som. raz sme sli pre zemiaky a sli sme cez kopce (cakala som ze mi otec vysvetli co mam robit v prutkom kopci ze turovat auto a drzat otacky striehnut si ich je prvorade ,baLAla som sa toho kopca) namiesto toho ma nechal vtom samu a skapalo mi to nedalo sa mi rozbehnut ani na jednotke ani na dvojke! vtom momente dostal zachvat a ziapal po mne vtom momente som nevedela cia som !!!!! odvtedy som povedala ze v zivote snim nepojdem autom nebudem soferovat auto a ako sprosta a naivna ze im pomozem som bola odhodlana a pevne som isla za tym snom. :( 5 rokov mam vodicky doposial sa bojim sama jazdit, kupili sme auto a tazko sadam za volant so strachom co zas bude kto na mna zakrici vtom momente vsetko padlo ako domcek s kariet ako clovek moze znicit iluziu dievcata ktore chce pomahat rodicom. ktore decko by bolo ochotne takto pomahat???? preto sa pytam vas co mam robit.. boli ma to cakala som ze moj otec bude pysny na mna ze som nieco v zivote dokazala....namiesto toho som sa nicoho nedockala
zlatko4545
 
Príspevky: 6
Založený: Po Jan 25, 2016 2:57 pm

Naspäť na Úzkosť a strach

cron