strach

strach

Odoslaťod bajoci » Po Nov 28, 2016 7:23 pm

mam strach kazdy den,,jazdim vela na aute,,,a furt si namyslam,,ze som niekoho presiel,,neviem,,zacalo to z nicoho nic,,,zastanem na prechode pre chodcov dam presnot chodcom a chodci prejdu,,,a ja sa pohnem no stale si myslim,ze som niekoho presiel,,pak toto pokracuje aj na jazdne na bycykli,ked idem s prace,,furt mam ze som niekoho presiel na bycykli,,,furt si namyslam,,ze furt niekoho som presiel,,,ja neviem,,co toto je,,idem pes,,niekto okolo mna prejde,,a zas ma chyti ze som niekomu nieco urobil,stale niekomu ublizujem,,,nie a nie to dostat z hlavy,
bajoci
 
Príspevky: 2
Založený: Po Nov 28, 2016 7:16 pm

Re: strach

Odoslaťod bajoci » Po Nov 28, 2016 7:41 pm

[quote="bajoci"]mam strach kazdy den,,jazdim vela na aute,,,a furt si namyslam,,ze som niekoho presiel,,neviem,,zacalo to z nicoho nic,,,zastanem na prechode pre chodcov dam presnot chodcom a chodci prejdu,,,a ja sa pohnem no stale si myslim,ze som niekoho presiel,,pak toto pokracuje aj na jazdne na bycykli,ked idem s prace,,furt mam ze som niekoho presiel na bycykli,,,furt si namyslam,,ze furt niekoho som presiel,,,ja neviem,,co toto je,,idem pes,,niekto okolo mna prejde,,a zas ma chyti ze som niekomu nieco urobil,stale niekomu ublizujem,,,nie a nie to dostat z hlavy,a nic z toho neni realne,,niekedy otocim auto spat a idem to skontrolovat,,a samozrejme nic sa nestalo,a kady den to iste.ma niekto nieco poodobne,,dakujem za kazdu radu,,sice taketo nieco podobne som tu este ani nevidel zverejnene,,asi tymto nebude vela ludi trpiet,,
bajoci
 
Príspevky: 2
Založený: Po Nov 28, 2016 7:16 pm


Naspäť na Úzkosť a strach

cron